سبد خرید شما خالیست

کارگاه آموزشی اکسل در آموزشگاه نگین آفاق ایرانیان با 80%تخفیف

 • کل خرید3
  محدودهونک
چرا آموزشگاه نگین آفاق ایرانیان

با آموختن نرم افزارهای کاربردی، تغییری مثبت در مسیر شغلی و تحصیلی خود ایجاد کنید.

سرفصل های این دوره شامل: توانایی کار با محیط نرم افزار، کار با ابزارها و نوارهای محیط کار، مدیریت فایل (ایجاد و بازکردن و ذخیره کارپوشه , ذخیره سازی با رمز, تغییر تنظیمات پیش فرض , سوییچ بین چند کارپوشه باز , تغییر بزرگنمایی , بستن کارپوشه , خروج از نرم افزار)، کار با سلول ها ( آشنایی با انواع داده ها و روش درج آنها, انتخاب , کپی و انتقال , ویرایش , جستجو و جایگزین کردن محتوای سلول ها , مرتب کردن , تکثیر داده های ترتیبی)، مدیریت کارپوشه ( کار با سطرها و ستون ها , انتخاب , کپی و انتقال , حذف و درج , تغییر ارتفاع و عرض , فریز کردن , مخفی کردن)، کار با کاربرگ ها ( انتخاب , تغییر نام ,افزودن و حذف کاربرگ , کپی و انتقال , مخفی کردن)، قالب بندی سلول ها ( فونت , ترازبندی, قالب بندی اعداد , کپی قالب بندی, سبک ها , قالب بندی شرطی)، یادداشت توضیحی، تنظیمات صفحه، سرصفحه، پا صفحه، تنظیمات چاپ، رسم انواع نمودار و رسم اشکال و قرار دادن تصاویر در کاربرگ، حفاظت از سلول ها و کاربرگ،ایجاد جدول، فیلترها

مخاطب: بانوان و آقایان

طول دوره: 2 جلسه

مدت زمان دوره: 3ساعت

همراه با: با ارائه مدرک معتبر  از سازمان فنی و حرفه ای کشور

دسترسی آسان به وسائل نقلیه

ویژگی‌ها
  شرایط استفاده

  تاریخ استفاده: از 1398/10/19 تا 1399/11/19

  هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  درباره آموزشگاه نگین آفاق ایرانیان

  آموختن نرم افزارهای مختلف کامپیوتر در روزگار امروز بسیار حیاتی و مهم است و می تواند کاربردی و مفید باشد. در روزگارانی که همه ی کارهای ما یا با کامپیوتریا تلفن همراه انجام می شود پس قطعا آموختن برنامه های کاربردی برای فرصت های شغلی و تحصیلی می تواند مفید باشد. یکی از این برنامه ها اکسل است که قطعا اکثر شما گوشتان به این نرم افزار آشنا است اما شاید خیلی خوب نتوانید با آن کار کنید و در مسیر پیشرفت های شغلی و تحصیلی خود آن را به کار ببرید. آموزشگاه نگین آفاق ایرانیان در این راستا برای شما دوره ی آموزش نرم افزار اکسل را برگزار می کند که قطعا آموختن آن می تواند برایتان مفید باشد. 

  اطلاعات آموزشگاه نگین آفاق ایرانیان

  (مشاهده صفحه فروشنده)

  ساعت سرویس‌دهی :

  از ساعت ۹ الی ۲۰

  روزهای سرویس‌دهی :

  همه روزه

  آدرس : میدان ونک، خیابان گاندی شمالی، پلاک ۶، طبقه اول

  کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
  نمایش تلفن
  مسیریابی

  درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

  گزارش تخلف

  اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

   سوالات خود را با ما در میان بگذارید.