سبد خرید شما خالیست

مجموعه اتاق فرار بلیو ویژه یک سانس بازی ماشین زمان تا ۴۶ % تخفیف

 • کل خرید203
  محدودهمهرشهر
چرا مجموعه اتاق فرار(اسکیپ روم)بلیو(Believe)

مجموعه اتاق فرار بلیو ویژه یک سانس بازی ماشین زمان تنها با پرداخت ۲۹۷۰۰ تومان اما با ارزش ۵۵۰۰۰ تومان(۴۶% تخفیف)

 1. کارتخوان: دارد
 2. جای پارک آسان: دارد
 • مدت زمان: ۶۰ دقیقه
 • گروه های ۳ تا ۶ نفر
 • شور و هیجان یک بازی فکری و گروهی
 • یک روز مفرح را با دوستان خود در اتاق فرار بلیو داشته باشید
 • سناریو: یک سازمان مخفی موفق شده که اولین ماشین زمان دنیا را اختراع و می خواهد برای تست این ماشین افرادی با قابلیت های خاص و متفاوت رو از داخل جامعه پیدا کند، هدف کلی این ازمایش رفتن به آینده و برگشت به حال برای بهبود تکنولوژی‌ است، شما افرادی هستید که انتخاب شده اید و این آزمایش رو قبول کردید اما به محض این که سفر شما شروع می شود ماشین دچار نقص فنی شده و شما در زمان گم می شوید خودتون رو نجات بدید و به زمان حال برگردید ...
شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1398/8/3 تا 1399/4/1

 • هركوپن مخصوص يک نفر
 • هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است
درباره مجموعه اتاق فرار(اسکیپ روم)بلیو(Believe)

بازی اتاق فرار یک سرگرمی و بازی گروهی نوپایی است که در خارج از کشور طرفداران زیادی پیدا کرده و با توجه به استقبال گسترده ای که از این بازی نوین به عمل آمده به سرعت در حال گسترش در کشورهای مختلف است. نحوه ی بازی به این شکل است که شما به همراه تیمی که تشکیل دادید وارد فضایی می شوید که از قبل با درون مایه ی(تم) خاصی طراحی و صحنه سازی شده است. مثلا (زندان، اداره و ..) پس از ورود شما به این فضا و توضیحات اولیه در به روی شما بسته می شود. هدف مشترک و اصلی گروه شما در این سری از بازی ها فرار کردن از فضایی است که در آن محبوس شده اید.(می تواند یک یا چند اتاق باشد).این فضای رازآلود پر از معماهای فکری و پازلهای فیزیکی است و برای خروج می بایست مرحله به مرحله و قدم به قدم پیش بروید و معماها را حل کنید. به این صورت که شما در جایی که قرار گرفته اید با انواع و تعداد زیادی نشانه، علامت، ابزار و رمزهای متفاوتی رو به رو می شوید. می بایست ربط صحیح نشانه ها به یکدیگر و استفاده ی درست از ابزارها را حدس بزنید تا مرحله ها را پشت سر گذاشته و در نهایت راه خروج را پیدا کنید.

اطلاعات مجموعه اتاق فرار(اسکیپ روم)بلیو(Believe)

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

۱۰ تا ۲۴

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس : کرج، مهرشهر، بلوار ارم، ابتدای خیابان افشار، ساختمان رویال، طبقه۴، واحد۱۶، مجموعه اتاق فرار(اسکیپ روم)بلیو(Believe)

کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

  سوالات خود را با ما در میان بگذارید.