سبد خرید شما خالیست

ساخت انوع مهر در چاپ پگاه تا ۵۰% تخفیف

خیابان پیروزی
 • چرا چاپ پگاه

  ساخت مهر برجسته (کلیشه نر و ماده بدون پایه)  در چاپ پگاه تنها با پرداخت 140000 تومان اما به ارزش 280000 تومان (50% تخفیف)

  ساخت مهر برنجی  در چاپ پگاه تنها با پرداخت 27500 تومان اما به ارزش 50000 تومان (45% تخفیف)

  ساخت مهر لیزری روی پایه ثابت (ابعاد 3 در 1.5 سانتیمتر)  در چاپ پگاه تنها با پرداخت 27750 تومان اما به ارزش 45000 تومان (45% تخفیف)

  ساخت مهر لیزری روی پایه دستگاهی (ابعاد 3.7 در 1.2 سانتیمتر)  در چاپ پگاه تنها با پرداخت 47500 تومان اما به ارزش 95000 تومان (50% تخفیف)

  ساخت مهر لیزری روی پایه دستگاهی (ابعاد 4 در 2 سانتیمتر)  در چاپ پگاه تنها با پرداخت 60500 تومان اما به ارزش 110000 تومان (45% تخفیف)

  ساخت مهر ژلاتینی (ابعاد 3 در 1.5 سانتیمتر)  در چاپ پگاه تنها با پرداخت 32500 تومان اما به ارزش 50000 تومان (35% تخفیف)

  برای انتخاب روی گزینه خرید کلیک کنید.


  1. کارت‌خوان: دارد
  2. جای پارک آسان: دارد
  • سایر خدمات: چاپ بنر فلکس، چاپ کارت ویزیت تراکت، طراحی لوگو سایت اینیستاگرام، چاپ فاکتور، چاپ سه بعدی، برش شبرنگ
  • ساخت مهر از روی تصاویر دلخواه شما امضا و اور انگشت
  • مهر لیزری ژلاتینی مهر ضد جعل مهر uv مهر خاتم مهر چند رنگ مهر برجسته
  • بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت را با ما تجربه کنید
  • ازهرآنچه دوست دارید بدون محدودیت مهربسازید
  • قابلیت ساخت مهرازروی نمونه امضاهای ظریف :قابل توجه كساني كه امضائشان هميشه يكسان نبوده و درامضا چك ها مشكل دارند
  •  مناسب برای مهندساني كه درروز احتياج دارند صدها ورقه ونقشه را تاييد وامضا نمايند.
  •  قابلیت ساخت مهر از روی تصاویر شما و تبدیل آن به مهر
 • شرایط استفاده

اطلاعات چاپ پگاه

(مشاهده صفحه فروشنده)
زمان سرویس‌دهی : با هماهنگی
روزهای سرویس‌دهی : با هماهنگی
شماره تلفن چاپ پگاه: نمایش تلفن
کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
پیروزی، خیابان ششم نیروی هوایی ، فرعی 24/6
درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید:
گزارش تخلف
درباره چاپ پگاه

مجموعه چاپ پگاه در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات خود به بررسی مهرهای لیزری و ژلاتینی پرداخته است. شما می‌توانید با مطالعه این متن، نوع مهر خود را بسیار سریع‌تر انتخاب نمایید.
مهرهای ژلاتینی: نسل قدیم مهرها است. در این مهرها قسمت منتقل کننده طرح مهر بر روی کاغذ از جنس ژلاتین مهرسازی است و این ژلاتین در روش سنتی مهرسازی با استفاده از نور ماورای بنفش و شستشو با اسید مخصوص تبدیل به ژلاتین قابل نصب بر روی دستگاه اتوماتیک ژلاتینی می‌شود. در دستگاه‌های اتوماتیک ژلاتینی قسمتی به عنوان استامپ وجود دارد که ژلاتین پس از تماس با آن جوهر را به کاغذ منتقل می‌کند. بدیهی است به دلیل نوع روش ساخت در این گونه مهرها، امکان تولید خطوط بسیار ظرف و نقاط بسیار ریز وجود ندارد. به طور تجربی نازکترین خط قابل تولید در این روش سه دهم میلیمتر است.
مهرهای نوری یا لیزری: نسل جدید مهرها است. نام صحیح این مهرها، نوری است ولی به اشتباه به نام لیزری مصطلح شده است. در این مهرها دیگر خبری از ژلاتین و استامپ نیست و طرح مهر توسط دستگاه به روی فوم مخصوص منتقل می‌شود. اکثر این مهرها دارای مخزنی از جوهر هستند که به آن کارتریج می‌گویند. این کارتریج جوهر را به فوم دارای طرح منتقل می‌کند و فوم تصویر مهر را بر روی کاغذ انتقال می‌دهد. به دلیل حذف مرحله چرخش 180درجه ژلاتین برای انتقال جوهر، مهرهای نوری جثه‌ای کوچکتر نسبت به هم‌سایزهای ژلاتینی خود دارند.
نکته قابل اشاره دیگر تفاوت در کیفیت طرح منتقل شده بر روی کاغذ است. مهرهای نوری طرح را با تراکم جوهر بالاتری نسبت به مهرهای ژلاتینی بر روی کاغذ منتقل می‌کنند و این ویژگی باعث افزایش کیفیت اثر منتقل شده بر روی کاغذ می‌شود.
همچنین نحوه شارژ کردن مهرهای نوری به دلیل حذف استامپ، ساده‌تر از مهرهای ژلاتینی است. البته باید توجه شود که برای شارژ این مهرها باید حتما از جوهر مخصوص مهرهای نوری استفاده کرد .
مهر برنجی : یکی از قدیمی ترین شیوه های امضا یا مهر موم مهربرنجی میباشد. امروزه مهر برنجی بیشتر برای افراد بیسواد و یا افرادی که توانایی امضا ندارند استفاده میشود. موارد استفاده مهر فلزی مهر برنجی در دفاتر اسناد رسمی ، بانکها ، سهام عدالت و … میباشد
مهر برجسته: مهر برجسته همان مهرهایی است که در دفترخانه و محضر ازدواج استفاده میشود و به آن مهر فلزی , مهر پرسی و مهر نامریی هم می گویند زیرا پس از استفاده کاغذ را برجسته می کنند

امتیاز و نظر کاربران به چاپ پگاه

0
0 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، به کاربران دیگر در انتخاب کمک کنید. ثبت نظر

اگر در مورد این پیشنهاد سوالی دارید، می‌توانید بپرسید. ثبت پرسش

14نفر این پیشنهاد را خریده‌اند
%50تخفیف