سبد خرید شما خالیست

کارا نصب

0
0 نظر
50%تخفیف

خدمات نصب انواع دزدگیر خودرو در محل با کارا نصب تا ۵۰% تخفیف

 • کل خرید20
  محدودهشریعتی
چرا کارا نصب

پکیج یک: نصب و ارائه انواع دزدگیر خودرو در محل شما با ضمانت اصالت کالا و گارانتی 12 ماه با کارا نصب تنها با پرداخت ۹۰۰۰۰ تومان اما به ارزش ۱۵۰۰۰۰ تومان (۴۰%تخفیف)

پکیج ۲: سرویس نصب انواع دزدگیر غیرتصویری در محل شما با کارا نصب تنها با پرداخت ۶۰۰۰۰ تومان اما به ارزش ۱۲۰۰۰۰ تومان (۵۰%تخفیف)

پکیج ۳: سرویس نصب انواع دزدگیر تصویری خودرو در محل شما به همراه خود دستگاه با کارا نصب تنها با پرداخت ۶۹۰۰۰۰ تومان اما به ارزش ۸۱۰۰۰۰ تومان (۱۵%تخفیف)

پکیج ۴: سرویس نصب انواع دزدگیر غیر تصویری خودرو در محل شما به همراه خود دستگاه با کارا نصب تنها با پرداخت ۳۰۰۰۰۰ تومان اما به ارزش ۴۰۰۰۰۰ تومان (۲۵%تخفیف)

برای انتخاب روی گزینه خرید کلیک کنید

 1. کارتخوان : دارد 
 2. جای پارک آسان : دارد 
 • مخاطب : بانوان و آقایان
 • نوع خدمات: خدمات در محل و حفاظتی خودرو
 • پکیج1: این تخفیفان شامل «سرویس نصب کامل انواع دزدگیر تصویری خودرو برای انواع خودروهای ایرانی، در محل موردنظر شما» است. در صورتی که دستگاه دزدگیر تصویری خود را خریداری نکرده‌اید می‌توانید از پکیج ۳ استفاده کنید و دزدگیر خود را نیز از میان دزدگیرهای متنوع فروشگاه کارانصب که همگی آن‌ها دارای 18 ماه گارانتی طلایی و ضمانت اصالت کالا هستند، انتخاب بفرمایید.
 • پکیج2: این تخفیفان شامل «سرویس نصب کامل انواع دزدگیر غیرتصویری خودرو برای انواع خودروهای ایرانی، در محل موردنظر شما» است. در صورتی که دستگاه دزدگیر غیرتصویری خود را خریداری نکرده‌اید می‌توانید از پکیج4 استفاده کنید و دزدگیر خود را نیز از میان دزدگیرهای متنوع فروشگاه کارانصب که همگی آن‌ها دارای 18 ماه گارانتی طلایی و ضمانت اصالت کالا هستند، انتخاب بفرمایید.
 • پکیج3: این تخفیفان شامل «سرویس نصب کامل انواع دزدگیر تصویری خودرو در محل موردنظر شما به همراه یک دستگاه دزدگیر تصویری به انتخاب شما برای انواع خودروهای ایرانی» است. شما می‌توانید با خرید این پکیج دزدگیر خود را نیز از میان دزدگیرهای متنوع فروشگاه کارانصب که همگی آن‌ها دارای 18 ماه گارانتی طلایی و ضمانت اصالت کالا هستند، انتخاب بفرمایید.
 • پکیج4: این تخفیفان شامل «سرویس نصب کامل انواع دزدگیر غیرتصویری خودرو در محل موردنظر شما به همراه یک دستگاه دزدگیر غیرتصویری به انتخاب شما برای انواع خودروهای ایرانی» است. شما می‌توانید با خرید این پکیج دزدگیر خود را نیز از میان دزدگیرهای متنوع فروشگاه کارانصب که همگی آن‌ها دارای 18 ماه گارانتی طلایی و ضمانت اصالت کالا هستند، انتخاب بفرمایید.
شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1398/3/8 تا 1398/7/13

 • ارائه سرویس نصب در محل تنها در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران انجام می‌شود.
 • ارائه سرویس نصب در محل در خارج از مناطق ۲۲ گانه، با دریافت هزینه جداگانه در محل به مبلغ ۵۰۰۰۰ تومان همراه خواهد بود.
 •  تمامی سرویس‌ها دارای ضمانت صحت اجرا بوده و خریداران گرامی از پشتیبانی مادام العمر سرویس‌های ما بهره‌مند خواهند شد.
 • برای دریافت خدمات نیازی به مراجعه حضوری نیست و تمام خدمات در محل شما و توسط تکنسین‌های متخصص کارا نصب انجام می‌شود.
 •  در صورت عدم پاسخگویی شماره‌های ثابت در ساعات غیر اداری با شماره موبایل پشتیبانی ۲۴ ساعته کارا نصب تماس حاصل فرمایید.
 • در تمام طول شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.
 • هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است
درباره کارا نصب

کارا نصب با کادری مجرب و حرفه ای اماده خدمات در محل حفاظتی و آسایشی خودرو به شما عزیزان تخفیفانی است. برای دریافت سرویس های مورد نظر خود از جمله نصب انواع دزدگیر نیازی نیست به کارا نصب مراجعه کنید کافی است تماس بگیرید تا خدمات را در محل خود دریافت کنید. این فرصت را از دست ندهید و با خرید این تخفیفان از خدمات کارا نصب با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت بهره مند شوید.

اطلاعات کارا نصب

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه با هماهنگی

آدرس : خیابان شریعتی، بین خیابان طالقانی و خیابان سمیه، کوچه مشایخی، ساختمان جواهری، واحد ۳

کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

  سوالات خود را با ما در میان بگذارید.