سبد خرید شما خالیست

مزرعه کودک اکسین آمل با ۴۰% تخفیف

 • چرا مزرعه کودک اکسین آمل

  هزینه ورودی مزرعه کودک اکسین برای مدت ۲ ساعت برای هر نفر تنها با پرداخت ۳۶۰۰۰ تومان اما با ارزش ۶۰۰۰۰ تومان (۴۰% تخفیف)

  • مزرعه کودک اکسین اولین مزرعه کودک در ایران
  • مخاطبین افراد ۴ تا ۱۶ سال
  •  بچه ها به محض ورود به مزرعه کودک آزاد هستن که از بخش های مختلف استفاده کنند
  • در بخش دامپروری بچه ها می توانند اسب سواری کنند، گوسفندان را به چرا ببرند. 

  • در بخش کشاورزی کودکان با زندگی گیاهان آشنا می شوند، بذر می کارند، مراحل مختلف رشد گیاه را از نزدیک می بینند و متوجه تفاوت محصولات باغی، زراعی، گلخانه ای و ... می شوند. 

  • در بخش ورزشی کودکان با خلق بازی های گروهی آشنا می شوند و مهارت های حرکتی و ارتباطی، استقامتی آن ها تشویق می شوند.

  • بخش هنری یک مکان خیلی خوب برای کشف استعدادهای هنری کودکان که نقاشی، موسیقی، نمایش خلاق، عروسک گردانی، سفالگری از فعالیت هایی است که در بخش هنری صورت می گیرد. 

  • در بخش آزمایشگاه امکان تست آزمایش های مختلف شیمی و فیزیک برای گروه های سنی مختلف فراهم شده تا بچه ها بتوانند قوانین فیزیک و شیمی را به صورت تجربی درک کنند. 

  • بخش آشپزی فرصت آشپزی با محصولات چیده شده توسط کودک در مزرعه را فراهم کرده و بچه ها می توانند پخت غذای مورد علاقه خود را در آشپزخانه انجام دهند.

  • اهداف مزرعه کودک:
   آشنایی کودک با طبیعت و محیط زیست
   آشنایی با حیوانات و زندگی کشاورزی و دامداری
   آموزش کار گروهی و خلاقیت در طرح بازیهای گروهی
   یافتن جواب سوالات از طریق کاوش های جمعی و فردی
   افزایش اعتماد به نفس کودکان
   افزایش مهارتهای ارتباطی
   و....

 • شرایط استفاده

اطلاعات مزرعه کودک اکسین آمل

(مشاهده صفحه فروشنده)
ساعت سرویس‌دهی : باهماهنگی
روزهای سرویس‌دهی : باهماهنگی
شماره تلفن مزرعه کودک اکسین آمل: نمایش تلفن
کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
آمل، جاده هراز (آمل به تهران)، کیلومتر ۴، مجموعه اکسین لند آمل
درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید:
گزارش تخلف
درباره مزرعه کودک اکسین آمل

مزرعه کودک اکسین شامل فضاهای متنوع سرپوشیده و باز هست.در بخش دامپروری بچه ها می توانند اسب سواری کنند، گوسفندان را به چرا ببرند. در بخش کشاورزی کودکان با زندگی گیاهان آشنا می شوند، بذر می کارند، مراحل مختلف رشد گیاه را از نزدیک می بینند و متوجه تفاوت محصولات باغی، زراعی، گلخانه ای و ... می شوند. در بخش ورزشی کودکان با خلق بازی های گروهی آشنا می شوند و مهارت های حرکتی و ارتباطی، استقامتی آن ها تشویق می شود. بخش هنری یک مکان خیلی خوب برای کشف استعدادهای هنری کودکان که نقاشی، موسیقی، نمایش خلاق، عروسک گردانی، سفالگری از فعالیت هایی است که در بخش هنری صورت می گیرد. در بخش آزمایشگاه امکان تست آزمایش های مختلف شیمی و فیزیک برای گروه های سنی مختلف فراهم شده تا بچه ها بتوانند قوانین فیزیک و شیمی را به صورت تجربی درک کنند. بخش آشپزی فرصت آشپزی با محصولات چیده شده توسط کودک در مزرعه را فراهم کرده و بچه ها می توانند پخت غذای مورد علاقه خود را در آشپزخانه انجام دهند. گروه سنی مخاطبین مزرعه کودک از ۴ تا ۱۶ سال است که در بدو ورود می توانند آزادانه بخش مورد نظر خود را انتخاب کنند. در ایام نوروز امکانات جدیدی به مزرعه کودک اضافه خواهد شد مثل پیست رادیوکنترل، بخش رباتیک و ربات های فوتبالیست، کارگاه هوافضا و ساخت هواپیماهای دست ساز. کنار مزرعه کودک و در مجموعه اکسین لند وجود هتل، سینما، مرکز خرید، فود کورت، شهربازی VR، بولینگ، سرزمین عجایب و ... خاطره فراموش نشدنی از سفر به آمل و در طول مسیر شهرهای شمالی شما رقم خواهد زد. اهداف مزرعه کودک: آشنایی کودک با طبیعت و محیط زیست آشنایی با حیوانات و زندگی کشاورزی و دامداری آموزش کار گروهی و خلاقیت در طرح بازیهای گروهی یافتن جواب سوالات از طریق کاوش های جمعی و فردی افزایش اعتماد به نفس کودکان افزایش مهارتهای ارتباطی و....

امتیاز و نظر کاربران به مزرعه کودک اکسین آمل

3.8
3 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، به کاربران دیگر در انتخاب کمک کنید. ثبت نظر

اگر در مورد این پیشنهاد سوالی دارید، می‌توانید بپرسید. ثبت پرسش

262نفر این پیشنهاد را خریده‌اند
%40تخفیف