سبد خرید شما خالیست

خانه تابلو

0
0 نظر
30%تخفیف

خانه تابلو ویژه هر متر مربع چاپ بنر با ۳۰% تخفیف

 • کل خرید3
  محدودهحر عاملی
چرا خانه تابلو

خانه تابلو ویژه هر یک متر مربع چاپ بنر تنها با پرداخت ۱۷۵۰۰ تومان اما با ارزش ۲۵۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

 1. کارت خوان: دارد
 2. جای پارک آسان: دارد
 3. متراژ: هر یک متر مربع


 • به تعداد متر مربع مورد نیاز، کوپن خریداری شود
 • چاپ بنر را می‌توان مهم‌ترین مدیا در گروه چاپ فضای خارجی به شمار آورد که برای انواع تبلیغات، به خصوص معرفی شرکت‌ها، محصولات و خدمات، به کار می‌رود.
 • تقریبا برای هر رویدادی که شرکت شما میزبانی و یا در آن شرکت می کند، یک بنر سفارشی می تواند به انتشار و انتقال پیام بازاریابی و معرفی محصولات یا خدمات شما کمک کند.
 • مجتمع خانه تابلو با استفاده از به روز ترین دستگاههای صنعت چاپ و تبلیغات از جمله دستگاه پیشرفته چاپ فلت بد( چاپ اجسام مسطح تا قطر 12 سانت از قبیل سنگ ، چوب، پارچه و ...)، دستگاه چاپ بنر با بهره گیری از فناوری نور UVوinfrared و نیز دستگاه برش لیزر غیر فلزات و در نهایت دستگاه تمام اتومات ساخت حروف برجسته و نیز با بهره گیری از نیروهای متخصص در امر تبلیغات در خدمت شما عزیزان تخفیفانی است .
شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1398/10/29 تا 1398/11/29

 • هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.
درباره خانه تابلو
زمانیکه که شما نیاز دارید بیانیه ای بنویسید یا به کسب و کارتان توجه بیشتری کنید، برای شروع کار نیازمند چاپ بنر حرفه ای در یک مکان عالی هستید. تبلیغات می توانند برای طیف وسیعی از اهداف مورد استفاده قرار گیرند. چاپ بنر چشم نواز روش عالی برای اعلام خبرهای مهم همچون افتتاح یک فروشگاه بزرگ و یا اشاره به محصولات و خدمات جدید است. بنرها در اندازه ها و سایز های مختلف در دسترس شما هستند، بنابراین شما می توانید یکی از بهترین موارد را انتخاب کنید. مجتمع خانه تابلو با استفاده از به روز ترین دستگاههای صنعت چاپ و تبلیغات از جمله دستگاه پیشرفته چاپ فلت بد( چاپ اجسام مسطح تا قطر 12 سانت از قبیل سنگ ، چوب، پارچه و ...) ، دستگاه چاپ بنر با بهره گیری از فناوری نور UVوinfrared و نیز دستگاه برش لیزر غیر فلزات و در نهایت دستگاه تمام اتومات ساخت حروف برجسته و نیز با بهره گیری از نیروهای متخصص در امر تبلیغات در خدمت شما عزیزان تخفیفانی است .

اطلاعات خانه تابلو

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

۹ الی ۲۱

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس : میدان ابوطالب، نبش حرعاملی۴۹

نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

  سوالات خود را با ما در میان بگذارید.