سبد خرید شما خالیست

ویلا سه خوابه ساحلی با استخر سرپوشیده میلاد ۲۸۰ تا ۵۰% تخفیف

 • کل خرید3
  محدوده
چرا ویلا میلاد ۲۸۰ رامسر

ویژه شنبه تا سه شنبه: یک شب اقامت در ویلای میلاد ۲۸۰ در رامسر تنها با پرداخت ۱۵۰۰۰۰۰ تومان اما با ارزش ۳۰۰۰۰۰۰ تومان (۵۰% تخفیف)

ویژه چهارشنبه تا جمعه:  یک شب اقامت در ویلای میلاد ۲۸۰ در رامسر تنها با پرداخت ۱۷۰۰۰۰۰ تومان اما با ارزش ۳۰۰۰۰۰۰ تومان (۴۳% تخفیف)

برای انتخاب روی دکمه خرید کلیک نمایید.


 • دارای سه اتاق خواب با تخت دو نفره
 • استخر سرپوشیده 
 • کلیه امکانات کامل
 • ظرفیت نرمال ۶ نفر 
شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1397/10/17 تا 1398/6/31

 • جهت رزرو لطفا روی کلید "درخواست رزرو" کلیک کنید و پس از پرکردن فرم درخواست رزرو و "ثبت درخواست بررسی"، منتظر تماس همکاران ما باشید
 • قوانین کنسلی مراکز اقامتی بسته به شرایط و زمان لغو رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز خواهد گشت
درباره ویلا میلاد ۲۸۰ رامسر

سفر و گردشگری همیشه جذاب بوده و اگر مقصد سفرتان جنگل های انبوه و سرسبز باشد جذابیتش دوچندان می شود. نوار شمالی ایران با توجه به جو یبنظیر طبیعی و همچنین بافت فرهنگی متفاوتی که دارد همیشه می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن تعطیلاتی بینظیر باشد.  یکی از مهمترین دغدغه های مسافران همیشه برخورد صحیح و اصولی بومیان منطقه است که این مسئله در استان های شمالی با توجه به آگاهی بومیان شمالی نسبت به مسئله توریسم حل شده است. تنوع بالای هتل  و ویلا در سایت تخفیفان نیز موجب شده که هر گروهی با هر بودجه و سلیقه ای بتوانند اقامتگاه مناسب خودشان را پیدا کنند  با خیال راحت سفر خود را ادامه دهند.

اطلاعات ویلا میلاد ۲۸۰ رامسر

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

باهماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

باهماهنگی

آدرس : رامسر، بلوار معلم، شهرک چهارصد دستگاه

نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

  سوالات خود را با ما در میان بگذارید.