سبد خرید شما خالیست

آسمان نمای انگاریوم دانشگاه فردوسی مشهد ویژه اکران فیلم های ۳۶۰ درجه با ۵۶% تخفیف

 • کل خرید9
  محدوده
چرا آسمان نمای انگاریوم

آسمان نمای انگاریوم دانشگاه فردوسی مشهد ویژه اکران فیلم های ۳۶۰ درجه تنها با پرداخت ۶۶۰۰ تومان اما با ارزش ۱۵۰۰۰ تومان(۵۶% تخفیف)

 1. مخاطب: بانوان آقایان
 2. جای پارک آسان: دارد
 3. کارت خوان: دارد

 

 •  انگاریوم یا آسمان نما ساختمانی گنبدی شکل است که مثل سالن نمایش فیلم است اما صفحه نمایش آن یک نیم کره است.یک نرم افزار باید بتواند تصاویری که به شکل خاصی ضبط شده به شکلی نمایش دهد که شما بخاطر کروی بودن صفحه نمایش در دیدن دچار مشکل نشوید.
 • بخاطر همین ویژگی تصاویر نجومی, آسمان و تصاویر کاملا ۳۶۰ درجه را دورتادور شما در این مکان نشان می دهند. شما رو به آسمان در داخل صحنه کروی همه چیز را واقعا مشابه آسمان و فضای واقعی می بینید. حتی می تواند شما را در محیطی قرار دهد که هیچگاه توانایی سفر به انجا یا دیدن انها را ندارید.
 • نقشه ها, ساخت ساختمان, طراحی مکانها و … همه توسط یک شرکت دانش بنیانی با نام انگاره فیزیک طراحی و ساخته شده است.دانشگاه فردوسی در مشارکت با این شرکت زمین و فضای کار را در اختیار آنان قرار داده است و امروز این بنا در داخل دانشگاه فردوسی محلی است برای بازدید دانش آموزان, دانشجویان و شخصیت های علمی و خانواده هایی که در مشهد هستند با به ان سفر می کنند.

 

شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1397/7/18 تا 1397/8/18

 • رزرو و هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است
درباره آسمان نمای انگاریوم

انگاریوم به معنای محلی که خیال ها در آن نقش میگیرد، یک افلاکنمای کاملا ایرانی و بومی است که در دانشگاه فردوسی مشهد قرار دارد. انگاریوم یکی از محصولات شرکت دانش بنیان انگاره فیزیک توس است که فرآیند پیش تولید و تولید آن در سال نود و چهار آغاز شده و در سال نود و شش به بهره برداری خواهد رسید.

اطلاعات آسمان نمای انگاریوم

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس : پردیس دانشگاه فردوسی مشهد، بین دانشکده علوم و درب شرقی(کلانتری)، انتهای کوچه مرکز لرزه نگاری، گنبد سفید رنگ، انگاریوم دانشگاه فردوسی

کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

  سوالات خود را با ما در میان بگذارید.