سبد خرید شما خالیست

تور ۲ شب و ۳ روز کیش در هتل‌های متنوع از آژانس مسافرتی سالومه سیر تا ۳۰% تخفیف

  • کل خرید19
    محدودهعباس آباد
چرا آژانس مسافرتی سالومه سیر

تور ۳ روزه کیش با اقامت در هتل ۵ ستاره شایگان از آژانس سالومه سیر تنها با پرداخت ۸۰۵۰۰۰ تومان اما به ارزش ۱۱۵۰۰۰۰تومان (۳۰% تخفیف)

تور ۳ روزه کیش با اقامت در سوئیت ۳ ستاره ارم از آژانس سالومه سیر تنها با پرداخت ۵۶۰۰۰۰ تومان اما به ارزش ۸۰۰۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

تور ۳ روزه کیش با اقامت در هتل ۴ ستاره ارم از آژانس سالومه سیر تنها با پرداخت ۶۰۰۰۰۰ تومان اما به ارزش ۸۵۰۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

تور ۳ روزه کیش با اقامت در هتل ۵ ستاره پارمیدا از آژانس سالومه سیر تنها با پرداخت ۶۷۰۰۰۰ تومان اما به ارزش ۹۶۰۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

تور ۳ روزه کیش با اقامت در هتل ۴ ستاره هلیا از آژانس سالومه سیر تنها با پرداخت ۶۴۰۰۰۰ تومان اما به ارزش ۹۰۰۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

تور ۳ روزه کیش با اقامت در هتل ۲ ستاره تعطیلات از آژانس سالومه سیر تنها با پرداخت ۵۶۰۰۰۰ تومان اما به ارزش ۸۰۰۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

برای انتخاب روی گزینه خرید کلیک کنید

  • حرکت اول: ۵ مرداد
  • حرکت دوم: ۱۲ مرداد
  • همراه با صبحانه و استقبال فرودگاهی


شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1397/5/5 تا 1397/5/12

  • لطفا بلافاصله پس از خرید جهت هماهنگی و رزرو با آژانس سالومه سیر تماس بگیرید
درباره آژانس مسافرتی سالومه سیر

سفر به کیش در تابستان یکی از تفریحات ما ایرانی‌هاست. یکی از مشکلات اساسی ما در سفر به کیش این است که به کدام هتل برویم؟ یا در کیش از کجاها دیدن کنیم؟ آژانس مسافرتی سالومه سیر با برگزاری تور کیش که از خدمات متنوعی نیز برخوردار است این مشکلات را به راحتی برای شما حل کرده. با تور کیش آژانس سالومه سیر امکان انتخاب هتل‌های ۳ تا ۵ ستاره را خواهید داشت. علاوه بر این با آژانس سالومه سیر دیگر نگرانی‌ای بابت مراکز تفریحی و مراکز خرید در کیش نخواهید داشت و سفری شاد و پرخاطر از کیش خواهید داشت.

اطلاعات آژانس مسافرتی سالومه سیر

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس : خیابان بهشتی، مابین خیابان مفتح و میرعماد، جنب مترو بهشتی

کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

    سوالات خود را با ما در میان بگذارید.