هتل آپارتمان آل علی ویژه یک شب اقامت تا ۳۲% تخفیف

تخفیفان ۱۰۰
تضمین رضایت صد درصدی شما
/
هتل آپارتمان آل علی - امام رضا-0
عکس هتل آپارتمان آل علی-1
هتل آپارتمان آل علی مشهد-2
هتل آپارتمان آل علی ویژه یک شب اقامت تا ۳۲% تخفیف-3
هتل آپارتمان آل علی مشهد امام رضا-4
تخفیفان هتل آپارتمان آل علی - امام رضا-5
مشهد هتل آپارتمان آل علی-6
32 درصد تخفیف از هتل آپارتمان آل علی-7
32 % تخفیف
62،500 تومان
92،000 تومان
-
3.1 امتیاز
ارزش پولی که می‌دهید را دارد
این امتیاز توسط خریداران این محصول داده شده است

ویژگی های هتل آپارتمان آل علی

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام عادی مرداد و شهریور برای یک شب اقامت در اتاق دبل به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۸۰۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۱۴۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام عادی مرداد و شهریور برای یک شب اقامت فولبرد در اتاق دبل به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۱۰۰۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۴۳۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام مناسبتی مرداد و شهریور برای یک شب اقامت در اتاق دبل به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۹۵۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۳۶۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام مناسبتی مرداد و شهریور برای یک شب اقامت فولبرد در اتاق دبل به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۱۱۵۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۶۴۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام عادی مرداد و شهریور برای یک شب اقامت در اتاق تریپل به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۶۶۶۰۰ تومان اما با ارزش ۹۵۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام عادی مرداد و شهریور برای یک شب اقامت فولبرد در اتاق تریپل به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۸۶۶۰۰ تومان اما با ارزش ۱۲۴۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام مناسبتی مرداد و شهریور برای یک شب اقامت در اتاق تریپل به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۷۶۶۰۰ تومان اما با ارزش ۱۰۹۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام مناسبتی مرداد و شهریور برای یک شب اقامت فولبرد در اتاق تریپل به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۹۶۶۰۰ تومان اما با ارزش ۱۳۸۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام عادی مرداد برای یک شب اقامت در اتاق چهار تخته به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۶۲۵۰۰ تومان اما با ارزش ۹۲۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام عادی مرداد برای یک شب اقامت فولبرد در اتاق چهار تخته به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۸۲۵۰۰ تومان اما با ارزش ۱۱۸۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام مناسبتی مرداد و شهریور برای یک شب اقامت در اتاق چهار تخته به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۶۷۵۰۰۰ تومان اما با ارزش ۹۶۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام مناسبتی مرداد و شهریور برای یک شب اقامت فولبرد در اتاق چهار تخته به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۹۰۰۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۲۹۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام عادی شهریور برای یک شب اقامت در اتاق چهار تخته به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۶۰۰۰۰ تومان اما با ارزش ۸۸۰۰۰ تومان (۳۲% تخفیف)

هتل آپارتمان آل علی ویژه ایام عادی شهریور برای یک شب اقامت فولبرد در اتاق چهار تخته به ازای هر نفر تنها با پرداخت ۸۰۰۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۱۴۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

برای انتخاب روی دکمه خرید کلیک نمایید. 

 

 

 

 

 1. کارت‌خوان: دارد
 1. جای پارک آسان: دارد
 • تعداد ستاره‌های هتل : درجه دو ممتاز
 • ساعت تخلیه اتاق : ۱۲
 • ساعت تحویل اتاق : ۱۴
 • تعداد اتاق‌ها : ۱۵
 • مدارک شناسایی لازم : همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامی است
 • تعداد طبقات : ۲
 • امکانات هتل :نرخ مهمان ایرانی و خارجی: یکسان، نرخ مهمان ایرانی و عرب: یکسان، نوع قفل درب اتاق: هوشمند/کارت، لاندری: دارد، تعداد کل اتاق ها: ۱۵ باب، تعداد ۴ باب اتاق دو تخت، تعداد ۹ باب اتاق سه تخت، تعداد ۲ باب اتاق ۴ تخت، سرویس نفر اضافه: کاناپه. تشک و پتو ، وضعیت طرح ترافیک: محدوده طرح ترافیک، آخرین بازسازی: ۹۷، تعداد طبقات: ۲، تعداد تخت: ۵۰، تعداد اتاق: ۱۵، سرویس بهداشتی در لابی و اتاق : ایرانی/فرنگی، سرویس بهداشتی در طبقات: ایرانی، تلفن در لابی هتل: آزاد، نوع تلویزیون در لابی واتاق:LED، اینترنت در لابی: WIFI، شبکه دیجیتال، لوازم بهداشتی دمپایی دستشویی. دمپایی حمام، امکانات حمام: دوش. نوع غذا رستوران: ایرانی، نوع منوی رستوران: انتخابی، توضیحات غذا ؛ سرو غذا در اتاق ، سیستم سرمایش و گرمایش: اسپیلت/ شوفاژ، لابی. پذیرش ۲۴ ساعته. امکان شارژ وسایل الکترونیکی. صندوق امانات در لابی.زنگ هشدار.تاکسی سرویس. کپسول آتشنشانی. سیستم اعلام حریق. خدمات خانه داری. خدمات تهیه بلیط. سیستم تهویه مطبوع. شبکه پخش فیلم. یخچال.سیستم تهویه مطبوع. سیستم اطفا حریق. آب جوش رایگان رخت آویز. کمد کفش و لباس. امکان پخت و پز. آشپزخانه داخل اتاق

شرایط استفاده

یک لحظه پس از خرید با توجه به زمان‌های سرویس‌دهی میتوانید از تخفیفان خود استفاده نمایید
امـکـان اسـتـفــاده از
لـــحـــظــه خــــریـــد
به تعداد دلخواه برای خود و دوستانتان خرید کنید
بدون محدودیت در
تـــعـــداد خـــریــد
هر تخفیفان مختص یک نفر و یکبار مراجعه
هـر بـن تـخـفـیـف
مـخـتـص یـک نفر
بدون نیاز به پرینت کد تخفیف. کافیست کد تخفیف را در موبایل ارائه کنید
تخفیفان سبز
بدون نیاز به ارائه پرینت
 • جهت رزرو لطفا روی کلید "درخواست رزرو" کلیک کنید و پس از پرکردن فرم درخواست رزرو و " ثبت درخواست بررسی"، منتظر تماس همکاران ما باشید.

قوانین کنسلی:

 • اگر متقاضی تا ۲۰ روز قبل از زمان رزرو شده برای استفاده، نسبت به لغو آن اقدام نماید، هیچگونه جریمه ای تعلق نخواهد گرفت.

 • از ۲۰ تا ۱۱ روز قبل از ورود میهمان به واحد اقامتی، مبلغ ۲۰ درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق.

 • از ۱۰ تا ۶ روز قبل از ورود میهمان به واحد اقامتی، مبلغ ۳۰% هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق.

 • از ۵ تا ۴۸ ساعت قبل از ورود میهمان به واحد اقامتی، مبلغ ۵۰% هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق.

 • از ۴۸ ساعت قبل تا زمان ورود میهمان، مبلغ ۷۰% هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق.

 • تبصره ۱: چنانچه میهمان پس از رزرو و اقامت در هتل، بنا به هر دلیلی از ادامه اقامت در هتل منصرف گردد، هزینه یک شب اقامت به ازای هر اتاق محاسبه و از مبلغ پیش پرداخت کسر خواهد شد، بجز موارد خاص با توافق طرفین

  حداقل خرید، ۲ کوپن
 • هزینه اقامت کودکان تا سن ۴ سال: رایگان

 • هزینه اقامت کودکان از ۴ تا ۱۰ سال: نیم بها

 • اقامت فولبرد، شامل اقامت به همراه صبحانه، ناهار و شام است.

 • قوانین کنسلی:تا یک هفته قبل از رزرو تاریخ تحویل اتاق ۵ درصد و تا یک روز قبل از موعد تحویل ۱۰ درصد مبلغ کسر می گردد.

زمان استفاده: از 1398/5/1 تا 1398/7/1
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: ۸ الی ۲۳
روزهای سرویس‌دهی: با هماهنگی
شماره تلفن هتل آپارتمان آل علی: نمایش شماره تماس
آدرس: امام رضا ۵، سرشور۲۹

توضیحات تکمیلی هتل آپارتمان آل علی

3.1 امتیاز / 15 نظر
ارزش پولی که می‌دهید را دارد
این امتیاز توسط خریداران این محصول داده شده است

هتل آپارتمان آل علي

هتل آپارتمان آل علی واقع در امام رضا ۵، سرشور۲۹ ، با کادری مجرب و آموزش دیده، قیمت مناسب و خدمات با کیفیت، میزبان زائرین و مهمانان گرامی شهر مقدس مشهد است. اقامتی دلچسب در شهر مشهد داشته باشید.

نظرات
6 دیدگاه
رضا روحی زاده 1398/6/25 08:53
ادامه کامنت قبل
من اتاق چهار نفره گرفته بودم ولی یک تخت دبل و دو تا تخت تک نفره داشت و یک کاناپه بسیار چرک و کثیف و روغنی رو گفتن که این به تخت تبدیل میشه و پتو و بالشت هم بهتون میدیم! که بعد از 4 بار درخواست بالشت ندادن و بسیار وضعیت بدی داشت یکی از تحت ها!
بر خلاف کامنت های دوستان که میگفتن پرسنل برخورد خوبی داشتن ولی متاسفانه هر درخواستی داشتیم انگاری از آدم طلب داشتن و دست آخر هم درخواست رو انجام نمیداد!
دستشویی بسیار کوچک بود و برای افراد چاق و متوسط به بالا اصلا کاربردی نیست!!!
1398/6/25 11:37
 دوست عزیز سلام
از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید بسیار از شما سپاسگزاریم. ضمنا برای ثبت امتیاز راجع به این مجموعه لطفا در ایمیل نظر سنجی که برای شما ارسال شده است شرکت نمایید.
رضا روحی زاده 1398/6/25 08:53
ادامه کامنت قبل
رزرویشن بسیار بد بود بطوری که تقریبا هیچ وقت پشت میز نبود و وقتی هم بود در حال خورد کردن کاهو و کلم و ... در لابی بود و یا خواب بود دلمون نمیومد بیدارش کنم و خدمات بگیریم ازش! تلفنی هم در اتاق وجود نداشت که تماس بگیریم.
محله بسیار قدیمی و فرسوده ای داشت که به زور می شد پیاده راه رفت چه برسه به اینکه بشه ماشین برد و ... جای پارک هم که اصلا فکرش رو نکنید! همچنین در آدرس نوشته خیابان امام رضا که اصلا اینطور نیست! مثل این بمونه آدرس اکباتان رو بخوایم بدیم و بگیم تهران میدان آزادی!
1398/6/25 11:36
 دوست عزیز سلام
از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید بسیار از شما سپاسگزاریم. ضمنا برای ثبت امتیاز راجع به این مجموعه لطفا در ایمیل نظر سنجی که برای شما ارسال شده است شرکت نمایید.
رضا روحی زاده 1398/6/25 08:53
ادامه کامنت قبل
نظافت خوب بود و من ایرادی ندیدم.
سر و صدا وحشتناک بود بخصوص که یک شب تا صبح از سر و صدای کارکنان و اتاق کناری نتونستم بخوابم.
از تخفیفان خواهش میکنم دقت بیشتری بکند و همینطور دوستان که کامنت های منصفانه ای بزارن تا مسافرت بقیه رو خرا ب نکنن.
1398/6/25 11:35
 دوست عزیز سلام
از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید بسیار از شما سپاسگزاریم. ضمنا برای ثبت امتیاز راجع به این مجموعه لطفا در ایمیل نظر سنجی که برای شما ارسال شده است شرکت نمایید.
رضا روحی زاده 1398/6/25 08:52
سلام
اول اینکه اینجا به هیچ وجه هتل نیست و حتی آپارتمان هم نیست! یک ساختمان باز سازی شده توی بافته بسیار فرسوده مشهد هست. حتی مسافرخونه و زائر سرا هم نیست یک شخصی برای خودش خدمات مسافری ارائه میده و فکر نمیکنم اصلا مجوز داشته باشه.
نداشتن شماره ثابت و پاسخگو نبودن شماره موبایل اعلامی از سوی تخفیفان باعث شد که چند ساعت سر در گم بشیم! با توجه به اینکه روز تعطیل بود وتخفیفان هم جواب تلفن نمیداد. 118 هم تماس گرفتم گفتن که اصلا همچین هتلی در مشهد وجود نداره!
1398/6/25 11:09
با سلام 
تخفیفانی عزیز
پشتیبانی ما 24 ساعت اماده پاسخگویی به شما میباشد
از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید بسیار از شما سپاسگزاریم. ضمنا برای ثبت امتیاز راجع به این مجموعه لطفا در ایمیل نظر سنجی که برای شما ارسال شده است شرکت نمایید.
علی احمدی 1398/6/16 08:53
 مدت یک هفته که اونجا بودم نسبت به هزینه ای که پرداخت کردم هم خدمات وهم پذیرایی خیلی خوب بود 
1398/6/17 08:18
تخفیفانی عزیز سلام
از اينکه تجربه ي خود را در اختيار ديگر دوستان قرار مي دهيد سپاسگزاريم .
الناز محبی 1398/6/14 13:42
خیلی عالی بود به نسبت قیمت،از پرسنل عزیز و مدیریت هتل آقای توزنده جانی خیلی ممنون بابت رفتار شایسته و پذیراییشون،انشالله دوباره قسمت بشه بیام مشهد.ممنون از تخفیفان????
1398/6/14 22:53
سلام و وقت بخیر
از اینکه نظر و تجربه خود را با ما در میان گذاشتید سپاسگزاریم.
همچنین میتوانید امتیاز خود را در ایمیل نظر سنجی که برایتان ارسال میشود ثبت نمایید .
 

بلیط قطار

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید