در حال حاضر تخفیفان (برای اولین بار در ایران: تا ۳۱% تخفیف تور دو روزه کویر چاه جام تا آبشارهای یخی شاهوار و تور دو و نیم روزه روستای توریستی قلعه بالا تا منطقه حفاظت شده خارتوران از آژانس مسافرتی فرنام گشت) موجود نیست. شما می‌توانید از تخفیفان‌های مشابه استفاده نمایید.

برای اولین بار در ایران: تا ۳۱% تخفیف تور دو روزه کویر چاه جام تا آبشارهای یخی شاهوار و تور دو و نیم روزه روستای توریستی قلعه بالا تا منطقه حفاظت شده خارتوران از آژانس مسافرتی فرنام گشت

تخفیفان ۱۰۰
تضمین رضایت صد درصدی شما
/
آژانس مسافرتی فرنام گشت - انقلاب-0
عکس آژانس مسافرتی فرنام گشت-1
تور کویر چاه جام و تور خارتوران از آژانس فرنام گشت-2
برای اولین بار در ایران: تا ۳۱% تخفیف تور دو روزه کویر چاه جام تا آبشارهای یخی شاهوار و تور دو و نیم روزه روستای توریستی قلعه بالا تا منطقه حفاظت شده خارتوران از آژانس مسافرتی فرنام گشت-3
تور کویر چاه جام و تور خارتوران از آژانس فرنام گشت انقلاب-4
تخفیفان آژانس مسافرتی فرنام گشت - انقلاب-5
تهران آژانس مسافرتی فرنام گشت-6
31 درصد تخفیف از آژانس مسافرتی فرنام گشت-7
تور کویر چاه جام و تور خارتوران از آژانس فرنام گشت آژانس مسافرتی فرنام گشت-8
برای اولین بار در ایران: تا ۳۱% تخفیف تور دو روزه کویر چاه جام تا آبشارهای یخی شاهوار و تور دو و نیم روزه روستای توریستی قلعه بالا تا منطقه حفاظت شده خارتوران از آژانس مسافرتی فرنام گشت آژانس مسافرتی فرنام گشت-9
آژانس مسافرتی فرنام گشت - انقلاب-10
آژانس مسافرتی فرنام گشت - انقلاب-11
31 % تخفیف
199،000 تومان
289،000 تومان
-

برای اطلاع از تخفیف های جدید در خبرنامه عضو شوید

ویژگی های آژانس مسافرتی فرنام گشت

تور دو روزه کویر چاه جام تا آبشارهای یخی شاهوار از آژانس فرنام گشت تنها با پرداخت ۱۷۹۰۰۰ تومان اما به ارزش ۲۴۹۰۰۰ تومان (۲۸% تخفیف)

تور دو و نیم روزه روستای قلعه بالا تا منطقه حفاظت شده خارتوران از آژانس فرنام گشت تنها با پرداخت ۱۹۹۰۰۰ تومان اما به ارزش ۲۸۹۰۰۰ تومان (۳۱% تخفیف)

برای انتخاب روی گزینه خرید کلیک کنید

 1. وسیله نقلیه توریستی
 2. اقامتگاه بوم گردی( به صورت گروهی)
 3. بیمه ۲۶۰ میلیونی
 4. مجوز رسمی
 5. لیدر مجرب محلی
 6. راهنمای طبیعت گردی
 7. همراه با کلیه وعده های غذایی و میان وعده
 • تور دو روزه کویر چاه جام تا آبشارهای یخی شاهوار:
 • برای اولین بار در ایران
 • مشاهده کویر و آبشار یخی با هم و در یک تور!!!
 • تاریخ حرکت: ۵ اسفند ساعت ۵ صبح از میدان آرژانتین
 • برگشت: ۶ اسفند ساعت ۲۳
 • پذیرایی: دو وعده صبحانه، دو وعده نهار و یک وعده شام
 • لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید: کفش کوهپیمایی سبک و لباس مناسب طبیعت گردی، کاپشن بادگیر، کیسه خواب، زیر انداز انفرادی، هد لمپ یا چراغ قوه، کارت شناسایی، کلاه و عینک آفتابی، داروی مصرفی شخصی، قمقمه آب( که از منزل پر شده باشد)، لیوان شخصی
 • لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید: فلاسک کوچک چایی(که از منزل پر شده باشد)، دوربین عکاسی، کوله پشتی کوچک1روزه، نقشه منطقه یا اطلس راه ها و در صورت تمایل ساز شخصی خود را همراه بیاورید.
 • تور دو و نیم روزه روستای قلعه بالا تا منطقه حفاظت شده خارتوران:
 • تاریخ حرکت: چهار شنبه ۱۸ اسفند ساعت ۵ عصر از میدان آرژانتین
 • تاریخ برگشت: ۲۰ اسفند ساعت ۲۳
 • پذیرایی: دو وعده صبحانه، دو وعده نهار و دو وعده شام
 • جاذبه ها : بازدید از منطقه حفاظت شده توران و دیدار از گور ایرانی ، تجربه اقامت در روستای پلکانی قلعه بالا و آشنایی با فرهنگ و صنایع دستی این منطقه ، بازدید از مجموعه بایزید بسطامی ، تجربه ساعاتی پیاده قدم زدن در رمل ها و شن های روان ، گشت روستای رضا آباد ، مراسم آتیشونی (دور آتش نشینی). ضمنا در منطقه خارتوران احتمال دیدن گونه های جانوری نظیر گور خر آسیایی، پوزپلنگ ایرانی، گربه کاراکال، غزال ایرانی (آهو)، گربه پالاس (از انواع بسیار نادر گربه سانان از پرندگان زاغ بور(تنها پرنده بومی و انحصاری ایران)،هوبره وجود دارد.
 • لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید: کفش کوهپیمایی سبک و لباس مناسب طبیعت گردی، کاپشن بادگیر، کیسه خواب، زیر انداز انفرادی، هد لمپ یا چراغ قوه، کارت شناسایی، کلاه و عینک آفتابی، داروی مصرفی شخصی، قمقمه آب( که از منزل پر شده باشد)، لیوان شخصی.
 • لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید: فلاسک کوچک چایی(که از منزل پر شده باشد)، دوربین عکاسی، کوله پشتی کوچک1روزه، نقشه منطقه یا اطلس راه ها و در صورت تمایل ساز شخصی خود را همراه بیاورید.

شرایط استفاده

یک لحظه پس از خرید با توجه به زمان‌های سرویس‌دهی میتوانید از تخفیفان خود استفاده نمایید
امـکـان اسـتـفــاده از
لـــحـــظــه خــــریـــد
به تعداد دلخواه برای خود و دوستانتان خرید کنید
بدون محدودیت در
تـــعـــداد خـــریــد
هر تخفیفان مختص یک نفر و یکبار مراجعه
هـر بـن تـخـفـیـف
مـخـتـص یـک نفر
بدون نیاز به پرینت کد تخفیف. کافیست کد تخفیف را در موبایل ارائه کنید
تخفیفان سبز
بدون نیاز به ارائه پرینت
 • لطفا بلافاصله پس از خرید با اژانس مسافرتی جهت هماهنگی و رزرو تماس حاصل نمایید.

همراه داشتن پرینت تخفیفان الزامی است

زمان استفاده: از 1395/12/5 تا 1395/12/28
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: با هماهنگی قبلی
روزهای سرویس‌دهی: همه روزه
شماره تلفن آژانس مسافرتی فرنام گشت: نمایش شماره تماس
آدرس: میدان انقلاب, خیابان کارگر شمالی , نرسیده به چهار راه نصرت نبش کوچه بهروزی , پلاک : 1102

آژانس مسافرتي فرنام گشت

تور دو روزه کویر چاه جام تا آبشارهای یخی شاهوار:

ریگزار چاه جام در موقعیت جغرافیایی N3547 E5506 در 40 کیلومتری شمال شهرستان طرود، 70 کیلومتری جنوب شهرستان شاهرود و در نزدیکی آبادی با همین نام در استان سمنان واقع است. ریگزار در جهت شرقی غربی طولی در حدود 8 کیلومتر و در جهت شمالی جنوبی عرضی در حدود 5 کیلومتر دارا است.  با اينکه اين ناحيه در چهارچوب مناطق کويري و با آب و هواي به نسبت گرم و خشک قابل ارزيابي است معهذا به سبب وجود رشته کوه‌هاي البرز در بخش شمالي آن، تأثير شرايط آب و هوايي حاکم در ناحيه شمالي بر اين ناحيه نيز مسئله‌اي انکار ناپذير است. وجود حوضه تبخيري- نمکي چاه جام حکايت از شرايط ويژه آب و هوايي ناحيه دارد. علت تشکیل چنین ریگزاری در این ناحیه وجود کویر حاج علی قلی دامغان در غرب این منطقه و ارتفاعات جنوبی است. رطوبت موجود در مناطق باتلاقی و کویر باعث تثبیت شن های روان در منطقه چاه جام شده و ریگزار آن را پدید آورده است. ارتفاع متوسط منطقه 1120 متر است و تپه های ماسه ای در بلندترین حالت 40 متر ارتفاع دارند.

 پوشش گياهی:

به سبب وجود شرايط جوي ويژه، کمي نزولات جوي، فراواني املاح در آبهاي زير سطحي، نبود جريانات سطحي و بالاخره رخساره هاي خاص سنگ‌شناسي، اين ناحيه دارای پوشش گیاهی ضعیف مناطق بیابانی است. از جوامع گیاهی این منطقه می توان  بوته های سبط و به ندرت اسکنبیل را مشاهده کرد. درختچه های گز و تاق از جمله پوشش گیاهی غالب منطقه است.

حیات وحش:

بدلیل وجود پوشش گیاهی غنی منطقه و وجود منابع آب پوشش جانوری نیز پیرو آن غنی است. پوشش جانوری منطقه عبارتند از: انواع مار و عقرب، شاهین، هوبره، کبک، چکاوک بیابانی و کاکلی، مگس گیر، زنبور خور، سارگپه بیابانی، عقاب طلایی، کرکس، گرگ، شغال، روباه شنی، گربه شنی، سمور سنگی، جرد، پا مسواکی، موش صحرایی، انواع آگاما و جکو

 تور دو و نیم روزه روستای قلعه بالا تا منطقه حفاظت شده خارتوران:

منطقه خارتوران در منتهی الیه شرق استان سمنان در مجاورت استان خراسان واقع شده است. که به روستای اسب کشان آخرین روستای استان منتهی میگردد.

خارتوران را آفریقای ایران لقب داده‌اند. ذخیره‌گاه زیست کره توران با مساحت 1،470،640 هکتار بزرگترین ذخیره گاه زیست کره ایران است که بعد از سرنگتی آفریقا واقع در کشور تانزانیا دومین منطقه بیوسفر جهان به شمار می آید که در فاصله 140 کیلومتری جنوب شرقی شهر شاهرود و 28 کیلومتری جنوب شرقی مرکز بخش بیارجمند و درشمال مرکزی کویر ایران واقع است. این منطقه در حد فاصل 3 سلسله کوه به نام های شترکوه در غرب با ارتفاع 2281 متر، و کوه قلعه بالا در شمال غربی با ارتفاع 2265 متر و کوه پیغمبر با ارتفاع 2411 متر قرار گرفته است. منطقه خارتوران با کویر شنزار و پستی و بلندیهای جذاب شن های روان کویر مرکزی هم مرز است و در شرق، این منطقه به روستای طرود و سهل و کوه کفتری و از آنجا به شرق بیارجمند محدود می شود. منطقه خارتوران به دلیل وجود ویژگیهای منحصر به فرد، پوشش گیاهی خاص، عوارض جغرافیایی پست و بلند اقالیم و غیره باعث به وجود آمدن یک اکوسیستم متنوع و مملوء از گیاهان، جانوران و حشرات شده است . در حال حاضر می توان این منطقه را به عنوان یکی از ذخیره گاههای ژنی کشور دانست.  پستانداران ذخیره گاه زیست کره خارتوران شامل گرگ، شغال، روباه معمولی، کفتار، یوزپلنگ، کاراکال، پلنگ، گربه وحشی یا دشتی، جبیر، آهو، پازن، (زیر گونه ایرانی) قوچ وحشی و گورخر (زیرگونه ایرانی) است. هوبره، زاغ بور، بحری، دلیجه، کبک، تیهو، بلدرچین، عقاب دشتی، چاخ لق، کبوتر چاهی، یاکریم، شاه بوف، سبزه قبا هندی، دم جنبانک ابلق، سنگ چشم دم سرخ و گنجشک معمولی از جمله پرندگان این منطقه هستند. انواعی گوناگونی از رده خزندگان در این منطقه به چشم می‌خوردکه شامل راسته لاک‌پشت‌ها و نیز خانواده آگاماها، سمندرها و اسکینک ها است. از دیگر خانواده خزندگان می توان به بزمجه ها اشاره کرد. همچنین از راسته مارها در ایران هفت خانواده و کلا 72 گونه مار شامل 63 گونه خشک‌زی و 9 گونه دریایی در آبهای جنوب وجود دارد. با تمام این اوصافی که ذکر شد منطقه خارتوران را باید دشت فراموش‌شده در ایران دانست.

 

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 

بلیط قطار

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید