هتل توچال
توچال

یک شب اقامت، صبحانه، بلیت تله کابین، بلیت تله سیژ و تردد بدون انتظار در صف تله کابین در هتل توچال تا ۳۵% تخفیف

از این پس نیازی به پرینت کد تخفیف نیست، کافیست کد دیجیتال (QR) و کد تخفیفان خود را در موبایل ارائه کنید. (مشاهده جزییات بیشتر)

/
هتل توچال - توچال-0
عکس هتل توچال-1
آرامش و هوای پاک در هتل توچال-2
یک شب اقامت، صبحانه، بلیت تله کابین، بلیت تله سیژ و تردد بدون انتظار در صف تله کابین در هتل توچال تا ۳۵% تخفیف -3
آرامش و هوای پاک در هتل توچال توچال-4
تخفیفان هتل توچال - توچال-5
تهران هتل توچال-6
35 درصد تخفیف از هتل توچال-7
آرامش و هوای پاک در هتل توچال هتل توچال-8
یک شب اقامت، صبحانه، بلیت تله کابین، بلیت تله سیژ و تردد بدون انتظار در صف تله کابین در هتل توچال تا ۳۵% تخفیف هتل توچال-9
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
35 % تخفیف
189،150 تومان
291،000 تومان
-
3.7 امتیاز
جذاب برای مشتریانی که تاکنون خرید کرده‌اند
این امتیاز توسط خریداران این محصول داده شده است
مهلت خرید

به مدت محدود

ویژگی های هتل توچال

یک شب اقامت در سوئیت رویال با منظره ویژه شنبه تا سه شنبه در هتل توچال تنها با پرداخت ۴۶۵۷۲۵ تومان اما به ارزش ۷۱۶۵۰۰ تومان (۳۵% تخفیف)
یک شب اقامت در سوئیت رویال بدون منظره ویژه شنبه تا سه شنبه در هتل توچال تنها با پرداخت ۳۱۶۸۷۵ تومان اما به ارزش ۴۸۷۵۰۰ تومان (۳۵% تخفیف)
یک شب اقامت در اتاق دبل (تویین) با منظره ویژه شنبه تا سه شنبه در هتل توچال تنها با پرداخت ۲۸۱۴۵۰ تومان اما به ارزش ۴۳۳۰۰۰ تومان (۳۵% تخفیف)
یک شب اقامت در اتاق سینگل با منظره ویژه شنبه تا سه شنبه در هتل توچال تنها با پرداخت ۱۸۹۱۵۰ تومان اما به ارزش ۲۹۱۰۰۰ تومان (۳۵% تخفیف)
یک شب اقامت در سوئیت رویال با منظره ویژه چهارشنبه تا جمعه در هتل توچال تنها با پرداخت ۵۳۷۳۷۵ تومان اما به ارزش ۷۱۶۵۰۰ تومان (۲۵% تخفیف)
یک شب اقامت در سوئیت رویال بدون منظره ویژه چهارشنبه تا جمعه در هتل توچال تنها با پرداخت ۳۶۵۶۲۵ تومان اما به ارزش ۴۸۷۵۰۰ تومان (۲۵% تخفیف)
یک شب اقامت در اتاق دبل (تویین) با منظره ویژه چهارشنبه تا جمعه در هتل توچال تنها با پرداخت ۳۲۴۷۵۰ تومان اما به ارزش ۴۳۳۰۰۰ تومان (۲۵% تخفیف)
یک شب اقامت در اتاق سینگل با منظره ویژه چهارشنبه تا جمعه در هتل توچال تنها با پرداخت ۲۱۸۲۵۰ تومان اما به ارزش ۲۹۱۰۰۰ تومان (۲۵% تخفیف)
برای انتخاب برروی گزینه خرید کلیک کنید

 1. کارت‌خوان: دارد
 2. رستوران: دارد 

 

 • تعداد ستاره های هتل: سه ستاره
 • ظرفیت: 55 نفر 
 • فاصله تا فرودگاه / راه‌آهن: فاصله تا فرودگاه: 35 کیلومتر ، فاصله تا تله کابین توچال ۴ دقیقه با خودرو (۷۰۸ متر)
 • تجهیزات: این هتل مجهز به رستوران مجلل، لابی با منظره ای رو به پیست،کیلینیک پزشکی، امکانات ورزشی تفریحی نظیر بیلیارد و فوتبال دستی، ایکس باکس، بازیهای فکری از جمله شطرنج و.. است.
 • رستوران هتل توچال (ساعت کاری: صبحانه 8:00 الی :10:00 ، نهار 12:00 الی 15:00 ، شام 20:00 الی 22:00 )
 • کافی شاپ داخل رستوران (ساعت کاری: 9:00 الی 16:00 و 21:00 الی 23:00)
 • کافی شاپ واقع در لابی ( ساعت کاری : 8:00 الی 23:30 )
 • پارکینگ: مهمانان گرامی می توانند از پارکینگ ایستگاه 1 مجموعه توچال با هزینه ورودی 5 هزار تومان استفاده نمایند.
 • ساعت تحويل اتاق: ساعت 14 
 • ساعت تخلیه اتاق: ساعت 12
 • این هتل در ارتفاع 3545 متری از سطح دریا واقع شده که از این لحاظ مرتفع ترین هتل کوهستانی دنیا از سطح دریا میباشد. این هتل در زیربنایی به مساحت 2430 مترمربع احداث گردیده است.
 • مرتفع ترین هتل دنیا، هتل توچال

شرایط استفاده

یک لحظه پس از خرید با توجه به زمان‌های سرویس‌دهی میتوانید از تخفیفان خود استفاده نمایید
امـکـان اسـتـفــاده از
لـــحـــظــه خــــریـــد
به تعداد دلخواه برای خود و دوستانتان خرید کنید
بدون محدودیت در
تـــعـــداد خـــریــد
هر تخفیفان مختص یک نفر و یکبار مراجعه
هـر بـن تـخـفـیـف
مـخـتـص یـک نفر
این تخفیفان را خریداری و به دوستان خود هدیه دهید
امکان هـدیه دادن
بــــن تـــخــفــیــف
 • برای هماهنگی و رزرو با شماره 22418000  تماس بگیرید. لازم به ذکر است در صورت خرید قبل از هماهنگی مجموعه مسئولیتی در قبال عدم ظرفیت ندارد .
 • هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است 
 •  قبل از خرید کوپن ها اول روز و اتاق با هتل هماهنگ شود بعد کوپن را خریداری کنید
 • اطلاعات مهم دیگر:
 • مهمانان عزیز جهت عزیمت به هتل می بایست بین ساعت 8:00 صبح الی 12:00 ظهر (به علت وابسته بودن به خطوط تله کابین) در دفتر رزرواسیون در ایستگاه اول حضور یابند.
 • الزامی به خرید کوپن برای کودکان زیر ۷ سال نیست
 • هتل از پذیرش افراد زیر هفت سال و بالای ۵۵ سال و بانوان باردار، بیماران قلبی عروقی، ریوی و خاص، فشار خون، دیابت و معمولیت جسمی معذور است. 
 • پذیرش مهمان منوط بر چک پزشکی و تائیدیه پزشک واقع در هتل است.
 • میهمانان گرامی می توانند از پارکینگ ایستگاه یک مجموعه تفریحی توچال با هزینه ورودی ۵ هزار تومان استفاده نمایند . (هزینه پارکینگ بر عهده میهمان می باشد)(حتی المقدور در اطراف پارکینگ پارک نمائید)
 • همراه داشتن مدارک معتبر شناسایی (داشتن شناسنامه برای زوجین) برای خود و همراهان هنگام ورود به هتل الزامی است و در صورت داشتن صیغه نامه حتما همراه مهر برجسته دفترخانه ضروریست تا مشکلی در هنگام ورود (همراه داشتن الزامیست) برایتان پیش نیاید.
 • تمامی افراد یک اتاق باید با هم محرمیت داشته باشند و مسئولیت محرمیت افراد بر عهده شخص رزرو کننده است در صورت مراجعه شامل پرداخت کامل و عدم اقامت (در صورت نداشتن اتاق) است.
 • هزینه دریافتی شامل یک شب اقامت، صبحانه، بلیط رفت و برگشت تله کابین، تله سیژ و دو روز اسکی رایگان و تردد بدون انتظار در صف تله کابین است
 • با توجه به شرایط خاص حاکم بر هتل (تله کابین و شرایط مساعد آب و هوایی) ممکن است در روز رزرو اقامت شما به علت های متفاوت به تعویق افتد که با هماهنگی رزرو به روز مورد موافقت امکان پذیر است
 • الزامی به خرید کوپن برای کودکان زیر ۷ سال نیست
 • برای اطلاع از فعالیت تله کابین با مجموعه هماهنگ نمایید
 • محدودیت های اقامت در هتل توچال : افراد بالای ۶۰ سال و افراد زیر ۷سال، خانم های باردار،افراد دیابتی،افراد با سابقه عمل جراحی قلب باز،فشار خون بالا.
 • روزهای جمعه و ایام تعطیل سرویس دهی ندارد
 • تخفیفانی عزیز قبل از خرید با مجموعه تماس بگیرید و از ظرفیت، ساعات و روز های سرویس دهی آن آگاه شوید. لازم به ذکر است در صورت خرید قبل از استعلام، مجموعه مسئولیتی نمیپذیرد.

از این پس نیازی به پرینت کد تخفیف نیست، کافیست کد دیجیتال (QR) و کد تخفیفان خود را در موبایل ارائه کنید. (مشاهده جزییات بیشتر)

زمان استفاده: از 1397/9/22 تا 1397/10/22
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: شبانه روزی
روزهای سرویس‌دهی: سه شنبه تا جمعه
شماره تلفن هتل توچال: ۰۲۱۴۲۰۲۷ داخلی ۳
آدرس: انتهای ولنجک، مجموعه فرهنگی توچال، ایستگاه هفت توچال

توضیحات تکمیلی هتل توچال

3.7 امتیاز / 15 نظر
جذاب برای مشتریانی که تاکنون خرید کرده‌اند
این امتیاز توسط خریداران این محصول داده شده است

هتل توچال

صبح که بیدار می شوید، در مرتفع ترین نقطه تهران، فضایی آرام با منظره ای بی نظیر از چشم انداز تهران پیش روی شماست. درست بین کوه هایی که پوشیده از برف سر به آسمان کشیده اند. وقتی بیدار می شوید پس یک لذت وصف نشدنی از منظره روبرو، می توانید صبحانه را با خنکای دلچسب کوهستانی میل کنید و قدم روی برف بگذارید (حتی در فصلی که در تهران برفی دیده نمی شود) ، لذتی بی پایان از انعکاس نور خورشید روی زمین پوشیده از برف شما را شگفت زده خواهد کرد. پس از این اسکی در مشهور ترین پیست اسکی تهران تفریح شما را کامل خواهد کرد. نهار را در رستوران هتل توچال با نمای کوهستان برف گرفته صرف کنید و دوباره به پیست اسکی و یا برف بازی بپردازید. پس از پایان اقامت خود می توانید همانطور که آمدید با استفاده از تله کابین توچال به ایستگاه اول توچال بازگردید، اما اینجا تفریح شما تمام نمی شود، حالا زمان آن است که با استفاده از بلیت سورتمه توچال هیجان این اقامت بی نظیر را به پایان برسانید.. باور کنید یا نه این اتفاق می تواند متفاوت ترین تجربه زندگی شما باشد.

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 

هواپیما

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید