هتل توچال
توچال

یک شب اقامت، صبحانه، بلیت تله کابین، بلیت تله سیژ و تردد بدون انتظار در صف تله کابین در هتل توچال تا ۳۵% تخفیف

/
هتل توچال - توچال-0
عکس هتل توچال-1
آرامش و هوای پاک در هتل توچال-2
یک شب اقامت، صبحانه، بلیت تله کابین، بلیت تله سیژ و تردد بدون انتظار در صف تله کابین در هتل توچال تا ۳۵% تخفیف -3
آرامش و هوای پاک در هتل توچال توچال-4
تخفیفان هتل توچال - توچال-5
تهران هتل توچال-6
35 درصد تخفیف از هتل توچال-7
آرامش و هوای پاک در هتل توچال هتل توچال-8
یک شب اقامت، صبحانه، بلیت تله کابین، بلیت تله سیژ و تردد بدون انتظار در صف تله کابین در هتل توچال تا ۳۵% تخفیف هتل توچال-9
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
هتل توچال
35 % تخفیف
189،150 تومان
291،000 تومان
-
3.5 امتیاز
جذاب برای مشتریانی که تاکنون خرید کرده‌اند
این امتیاز توسط خریداران این محصول داده شده است

ویژگی های هتل توچال

یک شب اقامت در سوئیت رویال با منظره ویژه شنبه تا سه شنبه در هتل توچال تنها با پرداخت ۴۶۵۷۲۵ تومان اما به ارزش ۷۱۶۵۰۰ تومان (۳۵% تخفیف)
یک شب اقامت در سوئیت رویال بدون منظره ویژه شنبه تا سه شنبه در هتل توچال تنها با پرداخت ۳۱۶۸۷۵ تومان اما به ارزش ۴۸۷۵۰۰ تومان (۳۵% تخفیف)
یک شب اقامت در اتاق دبل (تویین) با منظره ویژه شنبه تا سه شنبه در هتل توچال تنها با پرداخت ۲۸۱۴۵۰ تومان اما به ارزش ۴۳۳۰۰۰ تومان (۳۵% تخفیف)
یک شب اقامت در اتاق سینگل با منظره ویژه شنبه تا سه شنبه در هتل توچال تنها با پرداخت ۱۸۹۱۵۰ تومان اما به ارزش ۲۹۱۰۰۰ تومان (۳۵% تخفیف)
یک شب اقامت در سوئیت رویال با منظره ویژه چهارشنبه تا جمعه در هتل توچال تنها با پرداخت ۵۳۷۳۷۵ تومان اما به ارزش ۷۱۶۵۰۰ تومان (۲۵% تخفیف)
یک شب اقامت در سوئیت رویال بدون منظره ویژه چهارشنبه تا جمعه در هتل توچال تنها با پرداخت ۳۶۵۶۲۵ تومان اما به ارزش ۴۸۷۵۰۰ تومان (۲۵% تخفیف)
یک شب اقامت در اتاق دبل (تویین) با منظره ویژه چهارشنبه تا جمعه در هتل توچال تنها با پرداخت ۳۲۴۷۵۰ تومان اما به ارزش ۴۳۳۰۰۰ تومان (۲۵% تخفیف)
یک شب اقامت در اتاق سینگل با منظره ویژه چهارشنبه تا جمعه در هتل توچال تنها با پرداخت ۲۱۸۲۵۰ تومان اما به ارزش ۲۹۱۰۰۰ تومان (۲۵% تخفیف)
برای انتخاب برروی گزینه خرید کلیک کنید

 1. کارت‌خوان: دارد
 2. رستوران: دارد 

 

 • تعداد ستاره های هتل: سه ستاره
 • ظرفیت: 55 نفر 
 • فاصله تا فرودگاه / راه‌آهن: فاصله تا فرودگاه: 35 کیلومتر ، فاصله تا تله کابین توچال ۴ دقیقه با خودرو (۷۰۸ متر)
 • تجهیزات: این هتل مجهز به رستوران مجلل، لابی با منظره ای رو به پیست،کیلینیک پزشکی، امکانات ورزشی تفریحی نظیر بیلیارد و فوتبال دستی، ایکس باکس، بازیهای فکری از جمله شطرنج و.. است.
 • رستوران هتل توچال (ساعت کاری: صبحانه 8:00 الی :10:00 ، نهار 12:00 الی 15:00 ، شام 20:00 الی 22:00 )
 • کافی شاپ داخل رستوران (ساعت کاری: 9:00 الی 16:00 و 21:00 الی 23:00)
 • کافی شاپ واقع در لابی ( ساعت کاری : 8:00 الی 23:30 )
 • پارکینگ: مهمانان گرامی می توانند از پارکینگ ایستگاه 1 مجموعه توچال با هزینه ورودی 5 هزار تومان استفاده نمایند.
 • ساعت تحويل اتاق: ساعت 14 
 • ساعت تخلیه اتاق: ساعت 12
 • این هتل در ارتفاع 3545 متری از سطح دریا واقع شده که از این لحاظ مرتفع ترین هتل کوهستانی دنیا از سطح دریا میباشد. این هتل در زیربنایی به مساحت 2430 مترمربع احداث گردیده است.
 • مرتفع ترین هتل دنیا، هتل توچال

شرایط استفاده

یک لحظه پس از خرید با توجه به زمان‌های سرویس‌دهی میتوانید از تخفیفان خود استفاده نمایید
امـکـان اسـتـفــاده از
لـــحـــظــه خــــریـــد
به تعداد دلخواه برای خود و دوستانتان خرید کنید
بدون محدودیت در
تـــعـــداد خـــریــد
هر تخفیفان مختص یک نفر و یکبار مراجعه
هـر بـن تـخـفـیـف
مـخـتـص یـک نفر
بدون نیاز به پرینت کد تخفیف. کافیست کد تخفیف را در موبایل ارائه کنید
تخفیفان سبز
بدون نیاز به ارائه پرینت
 • برای هماهنگی و رزرو با شماره 22418000  تماس بگیرید. لازم به ذکر است در صورت خرید قبل از هماهنگی مجموعه مسئولیتی در قبال عدم ظرفیت ندارد .
 • هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است 
 •  قبل از خرید کوپن ها اول روز و اتاق با هتل هماهنگ شود بعد کوپن را خریداری کنید
 • اطلاعات مهم دیگر:
 • مهمانان عزیز جهت عزیمت به هتل می بایست بین ساعت 8:00 صبح الی 12:00 ظهر (به علت وابسته بودن به خطوط تله کابین) در دفتر رزرواسیون در ایستگاه اول حضور یابند.
 • الزامی به خرید کوپن برای کودکان زیر ۷ سال نیست
 • هتل از پذیرش افراد زیر هفت سال و بالای ۵۵ سال و بانوان باردار، بیماران قلبی عروقی، ریوی و خاص، فشار خون، دیابت و معمولیت جسمی معذور است. 
 • پذیرش مهمان منوط بر چک پزشکی و تائیدیه پزشک واقع در هتل است.
 • میهمانان گرامی می توانند از پارکینگ ایستگاه یک مجموعه تفریحی توچال با هزینه ورودی ۵ هزار تومان استفاده نمایند . (هزینه پارکینگ بر عهده میهمان می باشد)(حتی المقدور در اطراف پارکینگ پارک نمائید)
 • همراه داشتن مدارک معتبر شناسایی (داشتن شناسنامه برای زوجین) برای خود و همراهان هنگام ورود به هتل الزامی است و در صورت داشتن صیغه نامه حتما همراه مهر برجسته دفترخانه ضروریست تا مشکلی در هنگام ورود (همراه داشتن الزامیست) برایتان پیش نیاید.
 • تمامی افراد یک اتاق باید با هم محرمیت داشته باشند و مسئولیت محرمیت افراد بر عهده شخص رزرو کننده است در صورت مراجعه شامل پرداخت کامل و عدم اقامت (در صورت نداشتن اتاق) است.
 • هزینه دریافتی شامل یک شب اقامت، صبحانه، بلیط رفت و برگشت تله کابین، تله سیژ و دو روز اسکی رایگان و تردد بدون انتظار در صف تله کابین است
 • با توجه به شرایط خاص حاکم بر هتل (تله کابین و شرایط مساعد آب و هوایی) ممکن است در روز رزرو اقامت شما به علت های متفاوت به تعویق افتد که با هماهنگی رزرو به روز مورد موافقت امکان پذیر است
 • الزامی به خرید کوپن برای کودکان زیر ۷ سال نیست
 • برای اطلاع از فعالیت تله کابین با مجموعه هماهنگ نمایید
 • محدودیت های اقامت در هتل توچال : افراد بالای ۶۰ سال و افراد زیر ۷سال، خانم های باردار،افراد دیابتی،افراد با سابقه عمل جراحی قلب باز،فشار خون بالا.
 • روزهای جمعه و ایام تعطیل سرویس دهی ندارد
 • تخفیفانی عزیز قبل از خرید با مجموعه تماس بگیرید و از ظرفیت، ساعات و روز های سرویس دهی آن آگاه شوید. لازم به ذکر است در صورت خرید قبل از استعلام، مجموعه مسئولیتی نمیپذیرد.
زمان استفاده: از 1397/9/22 تا 1397/12/11
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: شبانه روزی
روزهای سرویس‌دهی: سه شنبه تا جمعه
شماره تلفن هتل توچال: نمایش شماره تماس
آدرس: انتهای ولنجک، مجموعه فرهنگی توچال، ایستگاه هفت توچال

توضیحات تکمیلی هتل توچال

3.5 امتیاز / 60 نظر
جذاب برای مشتریانی که تاکنون خرید کرده‌اند
این امتیاز توسط خریداران این محصول داده شده است

هتل توچال

صبح که بیدار می شوید، در مرتفع ترین نقطه تهران، فضایی آرام با منظره ای بی نظیر از چشم انداز تهران پیش روی شماست. درست بین کوه هایی که پوشیده از برف سر به آسمان کشیده اند. وقتی بیدار می شوید پس یک لذت وصف نشدنی از منظره روبرو، می توانید صبحانه را با خنکای دلچسب کوهستانی میل کنید و قدم روی برف بگذارید (حتی در فصلی که در تهران برفی دیده نمی شود) ، لذتی بی پایان از انعکاس نور خورشید روی زمین پوشیده از برف شما را شگفت زده خواهد کرد. پس از این اسکی در مشهور ترین پیست اسکی تهران تفریح شما را کامل خواهد کرد. نهار را در رستوران هتل توچال با نمای کوهستان برف گرفته صرف کنید و دوباره به پیست اسکی و یا برف بازی بپردازید. پس از پایان اقامت خود می توانید همانطور که آمدید با استفاده از تله کابین توچال به ایستگاه اول توچال بازگردید، اما اینجا تفریح شما تمام نمی شود، حالا زمان آن است که با استفاده از بلیت سورتمه توچال هیجان این اقامت بی نظیر را به پایان برسانید.. باور کنید یا نه این اتفاق می تواند متفاوت ترین تجربه زندگی شما باشد.

نظرات
19 دیدگاه
- - 1397/11/30 01:51
ضمن عرض سلام و خسته نباشید قبل از اقامت در هتل با توجه به نظراتی که ثبت شده بود انتظار اقامتی مشکل رو داشتیم اما
تجربه ای بسیار خوب بود برخورد پرسنل هتل عالی ، نظافت و گرمایش اتاق عالی بقدری تمیز بود که ما حتی از ملحفه روی سرویس خواب استفاده نکردیم. صبحانه برای هر نفر امکان انتخاب ۲ آیتم وجود داشت که از لحاظ حجم و کیفیت واقعا خوب بود ، آرامش فوق العاده و همچنین باید از کادر پزشکی مستقر در هتل هم تشکر کنم که نهایت همکاری را در تمامی ساعات شبانه روز با ما داشتند و نیاز به همراه داشتن قرص و دارو نیست چون با ارائه راهکارهای عالی یا در موارد خاص با استفاده از تجهیزات و داروهای موجود به سرعت بهبود پیدا خواهید کرد . غذای رستوران هم مخصوصا جوجه کباب و عدسی عالی بود و تجربه بی نظیری از اقامت برای ما بود حتما در صورت تمدید 1,2 بار دیگه اقدام به خرید میکنم
1397/11/30 04:51
از اینکه نظر خود را با ما و سایر دوستان در میان گذاشتید بسیار از شما سپاسگزاریم
Anahita Heshmati 1397/11/23 06:17
من اين تخفيفان رو استفاده كردم، توى ايميلي كه براى نظرخواهى برام اومد نشد نظرم رو بنويسم اينجا مينويسم شايد به دوستان كمك كنه، فقط تنها نكته مثبتش رفتار پرسنل هتله كه مودبن فقط همين! غذاش فاجعه س حيف پول . با خودتون نون و پنير و گردو ببريد، توى سرماى -17 درجه برق اتاق ها كلاً قطع شد نزديك به چهل دقيقه، خود پرسنل ميگن عاديه اين اتفاق!! از سرما داشتيم قنديل ميزديم، ما سوييت رويال با منظره گرفته بوديم، اما نظافت زياد تعريفى نداشت، پتوها و بالش ها بو ميداد، صبحانه كه نگم براتون روى اتاق نباشه سنگين ترن، املت ساده و سوسيس با ساندويچ و شور و ترشى و خرما و پنير گردو ، البته بگم فقط دوتا حق انتخاب داشتين ، راستى آناناس هم بود كه گفتن اگه كمپوت آناناس بردارين ديگه صبحانه اى در كار نيست!! 
در كل فقط با تخفيفان خوبه اونم فقط در حد يك تجربه استفاده كنيداز هتل ، بيشتر بايد از برف و هواى بيرون لذت ببريد
1397/11/23 12:51
با سلام
قطع شدن برق امری موقتی بوده است و با تلاش پرسنل و کارکنان توچال مشکل سریعا رفع شد و ضمن عذرخواهی از شما،سایر مورد توسط همکارانم پیگیری می شود.
ضمنا برای ثبت امتیاز راجع به این مجموعه لطفا در ایمیل نظر سنجی که برای شما ارسال شده است شرکت نمایید
مريم 1397/11/13 09:24
با سلام
امكان تمديد هست؟
1397/11/13 11:08
دوست عزیز سلام
درخواست شما به واحد مربوطه اطلاع داده شد تا در صورت امکان موجود شود..
با سپاس از شما
سعید اسماعیلی 1397/11/10 16:11
یک شب خاص و رویایی رو با همسرم تجربه کردم، واقعا بینظیر بود، انگار سفر کردی به قطب،،، مخصوصا بعد از ساعت ۴ که تقریبا هیچکس تو اون منطقه نیست و سکوت همه جارو فرا گرفته،،، خیلی هیجان انگیز بود????،،، سرویس غذا و کیفیتش هم واقعا خوب بود، فقط کسایی که دوست دارن به این هتل سفر کنن، قبلش نوشیدنیهای کافئین دار به هیچ عنوان مصرف نکنن، سِرُم خوراکی(به صورت پودر) همراه داشته باشن، خرما و عسل و پنیر هم اگه همراهتون باشه دیگه نیاز نیست نگران افت فشارتون باشین
فقط تنها ایرادی که میتونم بگیرم این بود که روشن کردن «فن کویل» باعث میشد اکسیژن اندکی که داخل اتاق بود از بین بره،،،،
در کل امیدوارم به زودی بازم به این هتل سفر کنم
1397/11/10 18:13
تخفیفانی عزیز سلام
از اینکه توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم بسیار خرسندیم
مهدی اسماعیلی 1397/11/6 13:45
خیلی خوش گذشت هتل به نسبت تعداد ستاره و امکانات خوب بود رفتار پرسنل و کارکنان خوب بود
اما
تنها نکته که باعث آزار ما شد و قتی بود که
چهارم بهمن ماه صبح پنجشنبه ساعت ده به هتل رسیدیم طبق معمول تمام هتلها تا ساعت دو کارت اتاق به ما ندادند، وقتی ساعت دو وارد اتاق شدیم اتاق ما بخاطر اینکه شب قبل مهمان نداشت تمام وسایل گرمایشی را خاموش کرده بودند و سرما داخل دیوارها و تخت خواب و تمام بخشهای اتاق چنان رخنه کرده بود که تا یازده شب سرما را میشد احساس کرد و حسابی لرزیدیم
1397/11/7 05:18
دوست عزیز سلام
ضمن عذرخواهی از شما و پیگیری این مورد،امیدواریم بتوانیم در خریدهای بعدی رضایت شما را جلب نماییم
همچنین میتوانید امتیاز خود را در ایمیل نظر سنجی که برایتان ارسال میشود ثبت نمایید .
با احترام
Artnaan Office 1397/11/5 06:59
فقط بگید هرکی میخواد بره حتما قرص فشار بخوره بعد بره چون اون بالا فشار هوا کم میشه. ما یه شب اونجا تا صبح از سردرد و استفراغ داغون شدیم چون نمیدونستیم که باید یواش یواش رفت بالا که بدن عادت کنه به افت فشار.
1397/11/5 20:51
سلام و وقت بخیر
از اینکه نظر و تجربه خود را با ما در میان گذاشتید سپاسگزاریم.
پرويزيان 1397/11/3 14:44
از اين خريد بي نهايت راضي هستيم هتل تميز برخورد پرسنل عالي هوا و منظره بي نظير حس يك سفر دور داشتيم بهترين قسمتش اين جا بود كه صف خيلي طولاني رو انتظار نكشيديم و به صورت وي اي پي به هتل رسيديم
1397/11/3 21:36
تخفیفانی عزیز
دیدگاه شما به اشتراک گذاشته شد تا سایر دوستان از تجربه و نظر شما استفاده نمایند.
Kiumars keymanesh 1397/10/29 13:06
سلام متشكر 
من در سال ١٣٨٠ جرء ده نَفَر اول به هتل. توچال در تابستان گرمترين فصل سال با رزرو سركار خانم وطني وارد هتل مرتفع توچال گرديدم واز محيط كافه شاپ ورستوران استفاده كردم ،وبا مديريت خوب آقاي سعادتمندي و با ميهمانان ژاپني روزهاي خوبي را سپري كرديم اميد وإرم بتوائم با اين قيمت جديد كه در ان زمان ١٥٠/٠٠٠ ريال بود ميهمانان را توجيه كنم با وجودي كه ليدر تور هستم همانند سابق از محيط رستوران وبازي بيليارد بهره ببرم بازم متشكر م كيومرث كيمنش
1397/10/29 20:19
تخفیفانی عزیز سلام
از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید بسیار از شما سپاسگزاریم
سجاد واسعی 1397/10/19 11:09
با سلام برخورد پرسنل و محیط طبیعی منطقه عالی بود . بخشی از لابی طبقه اول بوی سرویس بهداشتی میومد. سرویس بهداشتی اتاق هم نیاز به رسیدگی جزیی داشت.  غذا ها معمولی بود با توجه به شرایط منطقه و امکانات .  اتاق ما سرد بود و اب هم بشدت سرد بود چند بار پیگیری کردیم اما روز اول به سردی گذشت .          بعلت ارتفاع زیاد مطقه از قبل به فکر وضعیت جسمی خودتون باشید .                           ولی در کل با توجه به قیمت تخفیفان و اینکه در صف تله کابین قرار نمیگیرید من پیشنهاد میکنم .
1397/10/19 11:55
دوست عزیز سلام
از اینکه از این تخفیف استفاده کردید و رضایت دارید، بسیار خرسندیم.
سمانه 1397/10/17 09:16
در کل بسیار لذت بخش بود. ولی هوا نا مساعد بود و روز اول رو برای اسکی از دست دادیم. در کل هتل خوبی هست. اما نیاز به رسیدگی داره و تعمیرات. اگه مسئول خود هتل و مدیر مجموعه پیام من رو میخونن، هتل نیاز به رسیدگی زیاد داره. اعم از سرویس های بهداشتی داخل اتاق ها . و بسیار جا داره که زیبا تر بشه.
کیفیت غذای ناهار را نمیپسندم، و به اندازه پولی که گرفتن کیفیت نداشت. اگر رفتین با خودتون ناهار ببرین.
با تشکر از مجموعه توچال. برای ما تجربه ی دل انگیزی بود.
1397/10/17 11:03
دوست عزیز سلام
از اینکه توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم ، خرسندیم .
عارف 1397/10/15 22:02
خواستم تشكر كنم از تخفيفان و هتل،ما يك شب اقامت داشتيم واقعا به قيمتش ميارزه،برخورد پرسنل عالي بود و اينكه تلكابين رو بدون صف ميريم كلي ارزش داره!فقط اجاره وسايل اسكي محدود بود كلاه و عينك ايستگاه ٧نداشت و ميگفتن بايد از ايستگاه ١بگيريد كه امكان رفتن نبود.صبحانه هم ٢نوع انتخابي بود كه ما راضي بوديم فقط هر كس ميره قرص تهوع و سر درد ببره بخاطر فشار هوا در شب كه بعضيا باهاش مشكل دارند!
امكانات هتل براي شب كه حوصله ادم سر ميره كم بود فقط يه فوتبال دستي بود
1397/10/16 04:41
تخفیفانی عزیز
دیدگاه شما به اشتراک گذاشته شد تا سایر دوستان از تجربه و نظر شما استفاده نمایند.
مجتبی غیاثوند 1397/10/14 15:00
سلام، میخواستم بدونم نفری 189 تومانه؟
1397/10/15 02:29
وقت بخیر
هزینه ها به ازای هر اتاق در شب محاسبه شده است
سپاس
طلوع 1397/10/12 09:21
من ودوستام ازین تخفیفان استفاده کردیم ویک شب موندیم بعضی قسمتها خیلی بوی فاضلاب میداد .ولی فضای بیرون ومنظره فوق العاده زیباس به هممون خیلی خوش گذشت پرسنل هتل هم همگی مودب وخوش اخلاقن حتما توصیه میکنم برید
1397/10/12 09:27
تخفیفانی عزیز
دیدگاه شما به اشتراک گذاشته شد تا سایر دوستان از تجربه و نظر شما استفاده نمایند
پریناز 1397/10/11 16:30
میشه لطفا مدت خرید و استفاده از این تخفیفان و بیشتر کنید؟
1397/10/11 22:48
تخفیفانی عزیز سلام
پیشنهاد شما به تیم تامین منتقل شد تا در صورت امکان تمدید گردد
nazanin 1397/10/8 16:26
مهلت خرید. و استفاده از این تخفیف رو نمیشه بیشتر کنید؟????
1397/10/8 21:28
وقت بخیر
درخواست شما به مسئول مربوطه ارجاع شد تا در ضورت امکان محقق شود
علی 1397/10/2 06:41
برای 2 روز استفاده از پیست اسکی هم باید 2 بلیط پیست تهیه شود؟ 
1397/10/2 06:58
با سلام
لطفا جهت کسب اطلاعات با شماره هاي روی سایت تماس بگيريد.
با تشکر از شما
فاطمه طریحی 1397/10/1 18:16
سلام اتاق های چند تخته و چند نفره شامل تخفیف هست؟ و مدت زمان اقامت چند روزه؟
1397/10/1 21:43
وقت بخیر
همه اتاق ها و به هر تعداد روزی که بخواهید شامل تخفیف می شود.
شما باید جهت رزرو با شماره درج شده روی سایت تماس بگیرید
سارا قربانی 1397/10/1 10:48
تلفنی که گذاشتید و من بیشتر از ۱۰۰۰ بار گرفتم یا اشغال بود یا پاسخگو نبودن چرا؟
1397/10/1 21:05
وقت بخیر
تلفن توچال گویا می باشد و همیشه پاسخگو هستند. لطفا اطمینان حاصل کنید که شماره را درست میگیرید.
سپاس
نادر میراخوری 1397/9/30 11:43
بخشی از کودکی و بیشتر ایام نوجوانیم را در روزهای جمعه در ارتفاعات این منطقه طلوع آفتاب رو تجربه کردم و همیشه حسرت اقامت در این هتل رو داشتم و امروز نیز در همان حسرت کودکیهایم گرفتارم و مدام انرا در اینترنت جستجو میکنم 
شک ندارم که روزی این رویای شیرین کودکیهایم رو به مرحله عمل در خواهم آورد
واقعا که ....❤️❤️❤️❤️
1397/9/30 21:21
دوست عزیز از حمایت شما سپاسگزاریم .
 

هواپیما

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید