در حال حاضر تخفیفان (هتل کیمیا رامسر ویژه اتاق های متنوع با ۳۰% تخفیف) موجود نیست. شما می‌توانید از تخفیفان‌های مشابه استفاده نمایید.

هتل کیمیا رامسر ویژه اتاق های متنوع با ۳۰% تخفیف

تخفیفان ۱۰۰
تضمین رضایت صد درصدی شما
/
هتل کیمیا رامسر - رامسر-0
عکس هتل کیمیا رامسر-1
اقامتی رویایی در هتل کیمیا رامسر-2
هتل کیمیا رامسر ویژه اتاق های متنوع با ۳۰% تخفیف-3
اقامتی رویایی در هتل کیمیا رامسر رامسر-4
تخفیفان هتل کیمیا رامسر - رامسر-5
تهران هتل کیمیا رامسر-6
40 % تخفیف
234،000 تومان
390،000 تومان
-

برای اطلاع از تخفیف های جدید در خبرنامه عضو شوید

ویژگی های هتل کیمیا رامسر

هتل کیمیا رامسر ویژه اتاق های دابل (۲ نفره) رو به جنگل شماره ۱ تنها با پرداخت ۲۵۰۰۰۰ تومان اما به ارزش ۱۷۵۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

هتل کیمیا رامسر ویژه اتاق های دابل (۲ نفره) رو به جنگل شماره ۲ تنها با پرداخت ۲۸۰۰۰۰  تومان اما به ارزش ۱۹۶۰۰۰  تومان (۳۰% تخفیف)

هتل کیمیا رامسر ویژه اتاق های دابل (۲ نفره) رو به جنگل شماره ۱ تنها با پرداخت ۳۰۰۰۰۰  تومان اما به ارزش ۲۱۰۰۰۰  تومان (۳۰% تخفیف)

هتل کیمیا رامسر ویژه اتاق های دابل (۲ نفره) رو به  دریا شماره ۱ تنها با پرداخت ۲۷۰۰۰۰  تومان اما به ارزش ۱۸۹۰۰۰  تومان (۳۰% تخفیف)

هتل کیمیا رامسر ویژه اتاق های دابل (۲ نفره) رو به  دریا شماره ۲ تنها با پرداخت ۲۹۰۰۰۰  تومان اما به ارزش ۲۰۳۰۰۰  تومان (۳۰% تخفیف)

هتل کیمیا رامسر ویژه اتاق های دابل (۲ نفره) رو به  دریا شماره ۳ تنها با پرداخت ۳۳۰۰۰۰   تومان اما به ارزش ۲۳۰۰۰۰  تومان (۳۰% تخفیف)

هتل کیمیا رامسر ویژه اتاق های تریپل (۳ نفره) رو به  دریا شماره ۱ تنها با پرداخت ۳۵۰۰۰۰  تومان اما به ارزش ۲۴۵۰۰۰  تومان (۳۰% تخفیف)

هتل کیمیا رامسر ویژه اتاق های تریپل (۳ نفره) رو به  دریا شماره ۲ تنها با پرداخت ۳۷۰۰۰۰  تومان اما به ارزش ۲۵۹۰۰۰  تومان (۳۰% تخفیف)

هتل کیمیا رامسر ویژه اتاق های تریپل (۳ نفره) رو به  دریا شماره ۳ تنها با پرداخت ۳۹۰۰۰۰  تومان اما به ارزش ۲۳۴۰۰۰  تومان (۳۰% تخفیف)

هتل کیمیا رامسر ویژه آپارتمان های رویال با منظره جنگل و دریا (VIP) شماره ۱ تنها با پرداخت ۹۰۰۰۰۰  تومان اما به ارزش ۶۳۰۰۰۰  تومان (۳۰% تخفیف)

هتل کیمیا رامسر ویژه آپارتمان های رویال با منظره جنگل و دریا (VIP) شماره ۲ تنها با پرداخت ۱۲۰۰۰۰۰  تومان اما به ارزش ۷۲۰۰۰۰  تومان (۳۰% تخفیف)

هتل کیمیا رامسر ویژه آپارتمان های رویال با منظره جنگل و دریا (VIP) شماره ۳ تنها با پرداخت ۱۳۵۰۰۰۰  تومان اما به ارزش ۸۱۰۰۰۰  تومان (۳۰% تخفیف)

برای انتخاب کلیک کنید

  1. کارت‌خوان: دارد
  1. جای پارک آسان: دارد
  1. اینترنت: دارد
  • تعداد ستاره‌های هتل : ۳ ستاره TOP
  • مدارک شناسایی لازم : همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامی است
  • اقامتی خاطره انگیز در هتل کیمیا رامسر
  • ثبت لحظاتی شیرین و ماندگار در هتل کیمیا رامسر
  • لوکس بودن و راحتی را با اقامت در هتل کیمیا رامسر تجربه کنید
  • هتل کیمیا رامسر یک شب رویایی را برای شما فراهم میکند

شرایط استفاده

یک لحظه پس از خرید با توجه به زمان‌های سرویس‌دهی میتوانید از تخفیفان خود استفاده نمایید
امـکـان اسـتـفــاده از
لـــحـــظــه خــــریـــد
به تعداد دلخواه برای خود و دوستانتان خرید کنید
بدون محدودیت در
تـــعـــداد خـــریــد
هر تخفیفان مختص یک نفر و یکبار مراجعه
هـر بـن تـخـفـیـف
مـخـتـص یـک نفر
بدون نیاز به پرینت کد تخفیف. کافیست کد تخفیف را در موبایل ارائه کنید
تخفیفان سبز
بدون نیاز به ارائه پرینت
  • هماهنگی قبل از مراجعه الزامی است 

همراه داشتن پرینت تخفیفان الزامی است

زمان استفاده: از 1396/12/2 تا 1396/12/29
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: با هماهنگی قبلی
روزهای سرویس‌دهی: با هماهنگی قبلی
شماره تلفن هتل کیمیا رامسر: نمایش شماره تماس
آدرس: رامسر-جاده ساری-پلاژ شهرداری-هتل کیمیا رامسر

توضیحات تکمیلی هتل کیمیا رامسر

هتل کيميا رامسر

رستوران هتل در بالاترین طبقه با چشم اندازی شگفت انگیز زیبای شهر رامسر و سواحل دریای خزر قرار گرفته است. در این رستوران که از منوی متنوعی شامل انواع سالادها ، پیش غذاهای گرم و سرد و غذاهای بین المللی و سوپ های مختلف بهره می برد، گاهی برای میهمانان بشقاب میکس تدارک دیده می شود تا گردشگران خارجی امکان انتخاب طعم های آشنا را پیدا کنند.رستوران برای صبحانه، ناهار و شام باز است.هر روز صبح از بوفه با محصولات تازه برای صبحانه به همراه منظره زیبای دریا لذت ببرید.برای ناهار و شام سرآشپز منتخبی از غذاهای تازه سنتی و بین المللی را به شما پیشنهاد می کند.

اتاق های VIP هتل کیمیا رامسر با مناظر زیبا و دل نواز و چیدمان مدرن و کلاسیک ، پذیرایی مجلل و متفاوتی را برای میهمانان فراهم خواهد کرد. همکاران ما در هتل کیمیا رامسر، آرامش و آسایش همراه با اقامت راحت و خاطره انگیزی را برای شما آرزو می نمایند.معماری به سبک جدید و همچنین خدمات و امکاناتی نوین را در اتاق های VIP تجربه کنید . از جمله امكانات و خدمات لاکچری این اتاق سيستم تهويه مطبوع ، سیستم تلویزیون هوشمند و... می باشد .طراحی امکانات و حتی زیبای رنگها در اتاقها بر اساس نتایج تحقیقات و مطالعات انجام شده در خصوص انتظارات و نیازهای میهمانان مورد نظر بوده است.

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 

بلیط قطار

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید