آژانس زمان گشت
مشهد

آژانس زمان گشت ویژه یک روز به یادماندنی با پکیج های گشت داخل شهری مشهد تا ۲۰% تخفیف

تخفیفان ۱۰۰
تضمین رضایت صد درصدی شما
/
آژانس زمان گشت - مشهد-0
عکس آژانس زمان گشت-1
آژانس زمان گشت ویژه گشت داخل شهری مشهد -2
آژانس زمان گشت ویژه یک روز به یادماندنی با پکیج های گشت داخل شهری مشهد تا ۲۰% تخفیف-3
آژانس زمان گشت ویژه گشت داخل شهری مشهد  مشهد-4
تخفیفان آژانس زمان گشت - مشهد-5
تهران آژانس زمان گشت-6
20 درصد تخفیف از آژانس زمان گشت-7
20 % تخفیف
12،000 تومان
15،000 تومان
-
مهلت خرید

به مدت محدود

ویژگی های آژانس زمان گشت

آژانس زمان گشت ویژه گشت کوهسنگی یا بازار آلتون یا زیست خاور تنها با پرداخت ۱۲۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۵۰۰۰ تومان (۲۰% تخفیف)

آژانس زمان گشت ویژه گشت حمام مهدی قلی نیک و خانه داروغه تنها با پرداخت ۱۲۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۵۰۰۰ تومان (۲۰% تخفیف)

آژانس زمان گشت ویژه تور امام زاده یاسر و ناصرو بازار بعثت یا بازار ویلاژ توریست تنها با پرداخت ۱۲۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۵۰۰۰ تومان (۲۰% تخفیف)

آژانس زمان گشت ویژه گشت آرامگاه فردوسی و بقعه هارونیه تنها با پرداخت ۱۲۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۵۰۰۰ تومان (۲۰% تخفیف)

آژانس زمان گشت ویژه رفت و برگشت به مجموعه تفریحی چالیدره تنها با پرداخت ۱۲۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۵۰۰۰ تومان (۲۰% تخفیف)

آژانس زمان گشت ویژه گشت مجتمع تجاری وصال و الماس شرق و باغ پرندگان و بازیما تنها با پرداخت ۱۲۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۵۰۰۰ تومان (۲۰% تخفیف)

آژانس زمان گشت ویژه ترانسفر استقبال و یا بدرقه از مبادی ورودی فرودگاه، راه آهن و یا ترمینال به هتل ها و یا بالعکس با ماشین های سواری(پژو پارس یا سمند) تنها با پرداخت ۱۳۶۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۷۰۰۰ تومان (۲۰% تخفیف)

 • پکیج شماره یک: کوهسنگی یا بازار آلتون یا زیست خاور
 • پکیج شماره دو: حمام مهدی قلی نیک + خانه داروغه
 • پکیج شماره سه: تور امام زاده یاسر و ناصر+ بازار بعثت یا بازار ویلاژ توریست
 • پکیج شماره چهار: آرامگاه فردوسی + بقعه هارونیه
 • پکیج شماره پنج: رفت و برگشت به مجموعه تفریحی چالیدره
 • پکیج شماره شش: مجتمع تجاری وصال+ الماس شرق+ باغ پرندگان+ بازیما
 • تمام پکیج ها شامل راهنما، پذیرایی و بیمه می باشد
 • هزینه ورودی اماکن مبلغ۲۵۰۰ تومان در محل جداگانه دریافت می شود
 • مدت زمان گشت: ۴ ساعت

شرایط استفاده

یک لحظه پس از خرید با توجه به زمان‌های سرویس‌دهی میتوانید از تخفیفان خود استفاده نمایید
امـکـان اسـتـفــاده از
لـــحـــظــه خــــریـــد
به تعداد دلخواه برای خود و دوستانتان خرید کنید
بدون محدودیت در
تـــعـــداد خـــریــد
هر تخفیفان مختص یک نفر و یکبار مراجعه
هـر بـن تـخـفـیـف
مـخـتـص یـک نفر
بدون نیاز به پرینت کد تخفیف. کافیست کد تخفیف را در موبایل ارائه کنید
تخفیفان سبز
بدون نیاز به ارائه پرینت
 • هماهنگی پیش از خرید الزامی است.
زمان استفاده: از 1398/1/18 تا 1398/2/18
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: با هماهنگی
روزهای سرویس‌دهی: با هماهنگی
شماره تلفن آژانس زمان گشت: نمایش شماره تماس
آدرس: بلوار جمهوری اسلامی ، بین جمهوری ۴ و ۶ ، پلاک ۶۰

توضیحات تکمیلی آژانس زمان گشت

آژانس زمان گشت

مجتمع تجاری الماس شرق در مشهد، در منطقه تجاری گردشگری سپاد خراسان واقع شده‌است. در این منطقه بازارهای بزرگ کاوه و خیام نیز واقع شده‌است. این بازار بزرگ در شش طبقه واقع شده‌است که نمایی از معماری مدرن و اسلامی را به نمایش گذاشته‌است. از تفریحات الماس شرق سینمای پنج بعدی این مجتمع می‌باشد که می‌تواند برای کودکان و البته بزرگسالان جذاب باشد. مجموعه‌ای از ماهیان دریاهای‌ شور جهان در آکواریوم شهر دریایی شرق جمع آوری شده است و تنوع گونه‌های ماهی موجود در این آکواریم بسیار قابل توجه است و در میان آنها از کوسه ماهی تا سفره ماهی و هزار ماهی و مجموعه ماهیان رنگارنگ آب‌های شور پیدا می‌شود.

خانه تاریخی داروغه توسط معماران روس به دستور محمد یوسف خان که اواخر دوره قاجار داروغه مشهد بوده ساخته شده است. این بنا منزل شخصی بوده که مراسم پذیرایی رسمی در آن انجام می‌گرفت. بر اساس شواهد موجود تا حدود سه دهه گذشته، این بنای تاریخی کاربرد مسکونی داشته است، اما سال ۱۳۶۶ این خانه توسط ورثه به نمایندگان یکی از هیئت‌های مذهبی روستای شهیدیه شهرستان میبد یزد فروخته شد و از آن پس تا سال ۱۳۹۱ از این بنا به عنوان محل تجمع و اسکان هیئت‌های مذهبی استفاده می شد.

 موزه مردم شناسی و حمام مهدی قلی‌بیک مشهد، در کنار مقبره امیر غیاث الدین ملکشاه در ضلع غربی حرم مطهر رضوی واقع در خیابان اندرزگو ۱۳، در بنای تاریخی حمام مهدی قلی بیک تأسیس شده است. در شهر مشهد و در راسته بازار بزرگ و نزدیک به مسجد هفتاد و دو تن امروزی فضای حمام قدیمی مهدی قلی بیک بنای یکی از امرای تیموری معروف به مسجد قرار دارد که به سال ۱۰۲۷ قمری ساخته شده است.

کوهسنگی، نام کوه مشهور در داخل شهر مشهد و نیز دومین مجموعه تفریحی، علمی، و پارک بزرگ (بعد از پارک جنگلی ملت) در شهر مشهد است. این پارک مورد استقبال و توجه زایران عرب قرار دارد و یکی از زیباترین پارک‌های ساخته‌شده در ایران است ساختمان موزهٔ بزرگ خراسان، با الگوبرداری از معماری کاخ کلات نادر، جلوه زیبایی به این مجموعه داده است. 

برج آلتون مشهد جزء یکی از بلندترین و عظیم‌ترین ساختمان های کشور است که در یک مجموعه دیدنی، تجاری – اداری با فضای قابل توجه پارک خودرو (حدود ششصد خودرو) به عنوان بلندترین پارکینگ طبقاتی کشور نیز شناخته می‌شود. نمای خارجی و داخلی برج آلتون مشهد جزء لوکس ترین برج‌ها و مراکز خرید کشور به حساب می‌آید.

سد چالیدره یک سد خاکی با هسته رسی که بوسیله رودخانه جاغرق پرآب می‌شود در جهت رفع اختلافات محلی در توزیع عادلانه آب و تامین آب کشاورزی باغات منطقه ساخته شده و دارای امکانات تفریحی مانند تلی سیژ،قایق پدالی،قایق موتوری،اسکی روی آب،بانجی جامپینگ،رستوران و لمکده است.

مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد دارای ۲۶۰ واحد تجاری ، بزرگترین هایپر مارکت شرق کشور ، شهربازی ، بولینگ و بیلیارد ، رستوران فست فود و کافی شاپ در بام ، اولین نمایشگاه دائمی صوت وتصویر و لوازم خانگی و دو طبقه پارکینگ طبقاتی می باشد . در این مرکز که از جاذبه های گردشگری مشهد است ، شهر بازی های مناسب سنین مختلف دایر شده و خانواده ها می توانند بابت سرگرمی کودکان حین خرید ، آسوده خاطر باشند.

 بازار بعثت یکی از مهم ترین بازار ها و از بهترین مراکز خرید حومه مشهد است که در ییلاق طرقبه واقع گردیده است. بازار بعثت مشهد علاوه بر داشتن امکانات تفریحی نظیر سینما چند بعدی، مونوریل و... با وجود می توانید در آنجا انواع سوغات مشهد از جمله: نقره جات، صنایع دستی، خشکبار، پوشاک پوست و چرم، اسباب بازی، لوازم کریستال و... را تهیه کنید. درکنار بازار بعثت مشهد نیز در حاشیه میدان اصلی طرقبه مغازه های بزرگی به چشم می خورد که در آنها صنایع دستی ظریف مانند مجسمه های گچی و سرویس های چینی و خاتم و مینا و قلم زنی به مشتریان عرضه می شود. بازار بعثت مشهد مجهز به تریا و رستوران و نمازخونه و شهر بازی کوچک و بانک و دفاتر بیمه و تاکسی تلفنی و پارکینگ و سرویس بهداشتی است.

ناصر و یاسر از فرزندان موسی بن جعفر می‌باشند. آرامگاه آن دو در روستای گلستان واقع در ۵ کیلومتری غرب مشهد (مسیر مشهد به طرقبه) قرار گرفته است. بنا به گفتهٔ مدیر فرهنگی اجتماعی این مجموعه، «سالانه سه میلیون زائر به بقعه امامزادگان یاسر و ناصر مشرف می‌شوند که ۲۰ درصد آنان زائران خارجی هستند.»بیشتر زائران خارجی مربوط به کشورهای عربی و حاشیهٔ خلیج فارس هستند.

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 

دیزین

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید