Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

آرایش مو و صورت

آرایشگاه سویل

درخواست تخفیفان
میدان آرژانتین-بلوار بیهقی-کوچه هشتم شرقی-پلاک ۱-واحد ۵
ساعت ۱۱ الی ۲۱
تلفن تماس : ۸۸۷۵۰۴۸۶،۰۹۱۰۱۹۲۱۲۸۹

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

آرایشگاه سویل واقع در میدان آرژانتین یکی از بهترین آرایشگاه های منطقه و حتی در سطح شهر می باشد، این را می شود از میزان فروش آن و دفعاتی که روی سایت تخفیفان بوده است هم استنباط کرد، همین دلیل محکمی برای رضایت مشتریان تخفیفانی است.

آرایشگاه سویل ویژه بانوان سخت پسندی است که در همه احوال حتی زمانی که مشغله های زندگی فرصت زیادی برایشان نمی گذارد به فکر زیبایی ظاهری خود هستند و به آراستگی خود بیش از هر چیزی اهمیت می دهند.

آرایشگاه سویل با کادری مجرب و کارآزموده، در محیطی کاملا آرام و دوستانه آماده خدمت رسانی به شماست و خدمات آرایشی متنوع را به شما ارائه می دهد و در این راستا اساس زیبایی شناسی را به خوبی رعایت می کند تا شما زیبا، منحصر به فرد و کاملا راضی از این آرایشگاه خارج شوید.

این آرایشگاه خدماتی از جمله: ابرو، رنگ مو، کوپ ژورنالی همراه براشینگ، مش فویلی، براشینگ، وکس صورت گیاهی، اکستنشن مژه، کاشت مژه،  میکاپ، خدمات ناخن و.... را به بهترین نحو ارائه می دهد.

 آرایشگاه سویل با بهترین و حرفه ای ترین آرایشگران و متد های روز آرایشی و استفاده از مواد آرایشی کاملا با کیفیت و مرغوب شما را به یک بانوی شیک و متفاوت تبدیل می کند.

آرایشگاه سویل با تخفیفی استثنایی مناسب برای آن هایی است که به کیفیت خدماتی که دریافت می کنند بسیار اهمیت می دهند.

جالب است بدانید آرایشگری که خدمات ناخن را ارائه می دهد متخصص ناخن دارای مدرک لفم آلمان است و همچنین متخصص رنگ این آرایشگاه دوره دیده در ترکیه و آشنا با آخرین متدها می باشد که بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند.