Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

هنر و تئاتر

پردیس سینمایی کورش

درخواست تخفیفان
بزرگراه شهید ستاری- خیابان پیامبر مرکزی
-
تلفن تماس : ۴۲۰۲۷

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

بزرگترین و بهرترین پردیس سینمایی کشور در طبقات سوم، چهارم، پنجم و ششم مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی کورش واقع شده است. پردیس سینمایی کورش با ۱۴ سالن سینما و با ظرفیت کلی ۲۸۰۰ صندلی و مساحتی بالغ بر ۱۶۰۰۰ متر مربع تمامی فیلم های روز سینمای ایران و جهان را برای علاقمندان به فیلم و سینما پخش می کند. به کارگیری مدرن‌ترین تجهیزات صوتی و تصویری دیجیتال و آنالوگ و پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌های نورپردازی روز تئاتر از ویژگی های مهم و منحصر به فرد پردیس سینمایی کورش می باشد.

به یاد سینماهای موجود در خیابان لاله ‌زار تهران، اسم چهارده سالن سینمای قدیمی این خیابان، روی سالن‌های پردیس سینمایی کورش گذاشته شده. این اسامی‌ خاطره سینماهای مشهوری چون گراند سینما، لاله زار، فاروس، مایاک، خورشید نو، نادر، سینما تاتر البرز، سینما تئاتر شهرزاد، کریستال، متروپل، رکس، ایران، ونوس و تابان را در اذهان زنده می‌کند.

امکانات رفاهی نیز در این رستوران به وضوح فراوان است. پارکینگ اختصاصی در مجتمع تجاری کورش، رستوران VIP، گالری،‌مهد کودک،۶ باب رستوران با برندهاي معتبر داخلي و خارجي در طبقه دوم، شهربازی، هایپراستار و... از جمله این امکانات است.