،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

رستوران فرنگی افرا

احمدآباد - نبش رضا۲ - داخل هتل سی برگ
تلفن تماس : 38464500
۱۲ الی ۲۴

درباره رستوران فرنگی افرا

رستوران فرنگی افرا واقع در هتل سی برگ مشهد واقع شده است ، یک منطقه ی آرام و بدون ترافیک با دسترسی راحت به مترو ، که در بلوار امام رضا احمد آباد قراردارد. شما می توانید برای چشیدن غذاها و طعم های جدید و ناب به رستوران فرنگی افرا سری بزنید. غذاها در این رستوران توسط سرآشپز ماهر بین المللی طبخ می شود. انواع غذاهای آمریکایی ، چینی ، ژاپنی ، فرانسوی ، ایتالیایی در این رستوران فرنگی سرو می شود. خوردن غذاهای فرنگی ذائقه ی ما را با غذاهای دیگر ملت ها آشنا می کند. هر شهر و کشوری برای طبخ غذا های خود از یک روش استفاده می کنند. به طور مثال اکثر غذاهای مکزیکی تند و به صورت کبابی است. و یا پیتزاهای ایتالیایی نان کم حجم تری نسبت به پیتزاهای آمریکایی دارند. برای داشتن اوقاتی خاص و عالی در کنار عزیزانتان یک وعده غذای بین المللی را در رستوران فرنگی افرا سفارش دهید و غذاهای متفاوتی را نوش جان کنید.

 در این رستوران قیمت آیتم های منو از ۱۵۰۰۰ تومان الی ۳۵۰۰۰ تومان می باشد ومی بایست مابه التفاوت آن در رستوران پرداخت گردد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید