بازیابی کلمه عبور
یا
Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران خان عمو

3.7 امتیاز 7 رأی
بلوار بلال ، قبل از پارک تاجیکستان
تلفن تماس : 32247419
روزهای زوج ساعات ۱۲ الی ۱۵ و ۲۰ الی ۲۳

درباره رستوران خان عمو

رستوران خان عمو

اگر به دنبال رستورانی با کیفیت و غذاهای خوشمزه هستید ، پیشنهاد ما برای تجربه ی یک وعده ی غذایی لذیذ و دلچسب در رستوران خان عمو را از دست ندهید. این رستوران با سه پکیج مختلف با توجه به تفاوت سلیقه های شما آماده خدمت گذاری و پذیرایی از شماست.

رستوران خان عمو با ظرفیت 120 نفر پذیرای شما عزیزان است. این رستوران در محیطی شیک و جذاب از شما مهمانان عزیز پذیرایی خواهد کرد. پرسنل رستوران خان عمو بسیار حرفه ای و خوش برخورد بوده و حتما رضایت شما مشتریان را جلب خواهند کرد. شما به راحتی می توانید وسیله نقلیه خود را در پارکینگ این رستوران قرار دهید و یا به وسایل نقلیه دسترسی داشته باشید. یکی از ویژگی های متمایز کننده این رستوران پخش موسیقی است . رستوران خان عمو از تازه ترین ، با کیفیت ترین و مرغوب ترین مواد غذایی برای طبخ غذاهای خود استفاده می کند که مورد تایید وزارت بهداشت است. همچنین غذاهای این رستوران به صورت روزانه طبخ می گردد و برای صرف غذاهای رستوران خان عمو نیازی به پرداختن حق سرویس و یا مالیات ندارید.

رستوران خان عمو یک روز خوب و لحظات متفاوتی را برای شما رقم خواهد زد . برای رفتن به رستوران خان عمو کافی است به بلوار بلال وارد شوید،  می توانید قبل از پارک تاجیکستان رستوران خان عمو را  پیدا کنید . لذت یک وعده ی غذایی خوش مزه را با ما بگذرانید و مهمان رستوران خان عمو باشید.

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک