بازیابی کلمه عبور
یا
Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران آبشار

2 امتیاز 1 رأی
فشم نرسيده به رودك، کیلومتر ۳جاده فشم، سمت راست
تلفن تماس : 09122014962
از ساعت ۱۲ تا ۲۳:۳۰

درباره رستوران آبشار

رستوران آبشار

در این روزهای بهاری چه چیزی بهتر از رفتن به فشم و تنفس آب و هوای تمیز و پاک، فشم در این روزها بسیار دیدنی است . بهترین گزینه برای گذراندان تعطیلات آخر هفته قطعا فشم است. اگر به دنبال دور شدن از تهران و یک آخر هفته ی لذت بخش هستید حتما سری به فشم بزنید و غذای خود را در رستوران آبشار میل کنید.

رستوران آبشار با ظرفیت 150 نفر پذیرای شما عزیزان است. این رستوران در محیطی باز و یا در لژهای خانوادگی از شما پذیرایی خواهد کرد. محیط باز و دلچسب این رستوران به همراه خدمات دیگری می تواند آسودگی خیال را برای صرف یک غذای لذیذ ایرانی را برای شما فراهم آورد. شما به راحتی می توانید وسیله نقلیه خود را در پارکینگ این رستوران قرار دهید. از اینترنت این رستوران استفاده کنید.رستوران آبشار از بهترین، تازه ترین ، با کیفیت ترین و مرغوب ترین مواد غذایی و برنج ایرانی برای طبخ غذاهای خود استفاده می کند. حتی می توانید از سرویس چای رستوران آبشار به همراه مخلفات آن در کنار خانواده ، عزیزان و دوستانتان لذت ببرید.

رستوران آبشار قطعا لحظات شیرینی را برای شما رقم خواهد زد و شما را به مشتری دایمی خود تبدیل خواهد کرد. رستوران آبشار را می توانید نرسیده به رودک ، کیلومتر 3 جاده فشم در سمت راست پیدا کنید . تجربه ی یک روز بهاری را همراه ما بگذرانید و مهمان رستوران آبشار باشید.

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک