آرایشگاه بیوتی کافه

3 امتیاز رأی
بلوار اندرزگو ، خیابان سليمی جنوبی، كوچه نعمتی، كوچه فتحيان
تلفن تماس : 22698524
باهماهنگی

درباره آرایشگاه بیوتی کافه

آرایشگاهی با امکاناتی فوق العاده

اینکه آریشگاهی پیدا کنیم که بتواند همه آنچه را که می خواهیم و مد نظر داریم بصورت یکجا و حرفه ای انجام دهد برای تمام بانوان بسیار مهم است . آرایشگاه بیوتی یکی از این آرایشگاه ها است. این آرایشگاه، یکی از آرایشگاه های خوب در بلوار اندرزگو می باشد .

آرایشگاه بیوتی کافه هرگونه خدمات آرایشی و زیبایی را بصورت کاملا حرفه ای انجام می دهد . این آرایشگاه با کادری مجرب و حرفه ای خود می تواند هرگونه کارهای آرایشی و زیبایی را برای شما به بهترین نحوه ممکن امکان سازد . آرایشگاه بیوتی کافه با محیطی کاملا بهداشتی و البته صمیمی محلی مناسب برای خدمات آرایشی ما است.این آرایشگاه با استفاده از مواد آرایشی مرغوب و درجه یک بهترین و جدیدترین متدهای آرایشی و زیبایی را انجام می دهد . با یکبار امتحان و مقایسه با سایر آرایشگاه ها قطعا مشتری دائمی این آرایشگاه خواهید شد .

خدمات آرایشی و زیبایی این آرایشگاه عبارت است از : ابرو ، کوپ ژورنالی، وکس صورت ، انواع بافت های زیبا، کاشت ناخن ، رنگ ، شنیوین های مد روز  ، براشینگ موهای مختلف و البته انواع میکاپ های ساده و حرفه ای می باشد

برای رسیدن به سالن بیوتی کافه، به بلوار اندرزگو بروید و خیابان سلیمی جنوبی را بیابید و بعد از آن خیابان نعمتی و کوچه فاتحیان را پیدا کنید تا بتوانید از خدمات متنوع این آرایشگاه استفاده کنید . 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید