بازیابی کلمه عبور
یا
Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

آرایشگاه بیوتی کافه

3 امتیاز 1 رأی
بلوار اندرزگو ، خیابان سليمی جنوبی، كوچه نعمتی، كوچه فتحيان
تلفن تماس : 22698524
باهماهنگی

درباره آرایشگاه بیوتی کافه

آرایشگاهی با امکاناتی فوق العاده

اینکه آریشگاهی پیدا کنیم که بتواند همه آنچه را که می خواهیم و مد نظر داریم بصورت یکجا و حرفه ای انجام دهد برای تمام بانوان بسیار مهم است . آرایشگاه بیوتی یکی از این آرایشگاه ها است. این آرایشگاه، یکی از آرایشگاه های خوب در بلوار اندرزگو می باشد .

آرایشگاه بیوتی کافه هرگونه خدمات آرایشی و زیبایی را بصورت کاملا حرفه ای انجام می دهد . این آرایشگاه با کادری مجرب و حرفه ای خود می تواند هرگونه کارهای آرایشی و زیبایی را برای شما به بهترین نحوه ممکن امکان سازد . آرایشگاه بیوتی کافه با محیطی کاملا بهداشتی و البته صمیمی محلی مناسب برای خدمات آرایشی ما است.این آرایشگاه با استفاده از مواد آرایشی مرغوب و درجه یک بهترین و جدیدترین متدهای آرایشی و زیبایی را انجام می دهد . با یکبار امتحان و مقایسه با سایر آرایشگاه ها قطعا مشتری دائمی این آرایشگاه خواهید شد .

خدمات آرایشی و زیبایی این آرایشگاه عبارت است از : ابرو ، کوپ ژورنالی، وکس صورت ، انواع بافت های زیبا، کاشت ناخن ، رنگ ، شنیوین های مد روز  ، براشینگ موهای مختلف و البته انواع میکاپ های ساده و حرفه ای می باشد

برای رسیدن به سالن بیوتی کافه، به بلوار اندرزگو بروید و خیابان سلیمی جنوبی را بیابید و بعد از آن خیابان نعمتی و کوچه فاتحیان را پیدا کنید تا بتوانید از خدمات متنوع این آرایشگاه استفاده کنید . 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 7 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه