Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

تخفیف‌های دانشگاه علوم و تحقیقات

پینت بال فایتر ( جنگنده )

درخواست تخفیفان
بزرگراه ستاری ستاری شمال به جنوب، ورودی آیت الله کاشانی غرب، زیر پل دست چپ
۸ الی ۲۴
تلفن تماس : 44073670

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

جنگ تیرهای رنگی در پینت بال فایتر

پینت بال فایتر یکی از پینت بال های مجهز ستاری می باشد که لذت یک روز پر هیجان را در کنار عزیزانتان در گروه های هشت الی بیست نفره خواهید برد.

پینت بال فایتر تلاش نموده که فضائی را برای شما مهیا کرده تا بتوانید تجربه ای کاملاً مهیج و به یاد ماندنی را در این مجموعه به یادگار داشته باشید.

این پینت بال در فضای بسته و وسیع ، با موانع کاملا طبیعی سنگرسازی شده است .

امکاناتی که در پینت بال فایتر ارائه می شود کاملا از بدن شما محافظت کرده و از هر آسیبی جلوگیری میکند . این امکانات شامل : ماسک ، دستکش ، لباس ویژه پینت بال ، جلیقه ضد ضربه و کلاه است .

تمامی کادر این پینت بال سعی میکنند که محیطی شاد و آرام را برای شما علاقمندان بوجود آورند تا شما بتوانید تجربه ای به یاد ماندنی و مهیج را در این پینت بال به خاطر بسپارید.

هدف پینت بال فایتر ، ارائه محیطی شاد و پر هیجان با استفاده از بهترین تجهیزات پینت بال می باشد تا بازیکنان بتوانند با بالاترین سطح ایمنی و با خیال راحت در محیطی جذاب به انجام این بازی پر هیجان وتیمی بپردازند.

برای داشتن یک روز شاد و رنگارنگ و صد البته پرهیجان حتما سری به پینت بال فایتر بزنید و یک روز سرشار از شادی را تجربه کنید.

برای رسیدن به باشگاه پینت بال فایتر باید اتوبان ستاری شمال به جنوب را طی کرده ، ورودی آیت الله کاشانی غرب را آمده ، زیر پل باشگاه پینت بال فایتر را پیدا خواهید کرد.