Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

کافی شاپ ثنا

درخواست تخفیفان
الهیه ، انتهای مریم شرقی، نبش شریفی منش ، مرکز خرید
از ساعت ۹ تا ۲۲
تلفن تماس : 22034714

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

کافه ثنا، کافه ای است با نوستالژی دهه شصتی ها و طعم هایی که تا حالا تجربه نکرده اید. دهه ی شصت ، دهه ی نوستالژیک جوانان امروزی است ، اگر شما هم دوستدار یادآوری نوستالژیک های زمان کودکی خود هستید سری به کافی شاپ ثنا واقع در خیابان الهیه بزنید . کافی شاپ ثنا با تم دهه ی شصتی شما را به دوران شیرین کودکیتان می برد . شما می توانید در کنار یادآوری روزهای خوب گذشته نوشیدنی های خوش طعم این کافه را نوش جان کنید.

در کافه ثتا هر چیزی که یادور دوران قدیم و دهه های شصت و هفتاد هست را پیدا می کنید. از توپ ها و قلک های پلاستیکی گرفته تا نیمکت های قدیمی مدرسه. حتی بشقاب ها و لیوان ها هم شما را به یاد آن دوران دوست داشتنی می اندازد. منو این کافه با انواع نوشیدنی های گرم و سرد، شیک، دمنوش و ... گزینه های متعدد و خوش طعمی را در اختیار شما قرار می دهد.

این کافه دنج و زیبا که قلب مرکز خرید الهیه واقع شده ویژگی های بسیار جذابی نیز دارد. این کافه با 27 نفر ظرفیت پذیرایی می تواند یه جای بسیار مناسب برای برگزاری جشن های کوچک گروهی شما باشد. بدون دریافت مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس و با جای پارک بسیار مناسب یک پیشنهاد دنج و عالی و برای سپری کردن لحظاتی ارامش بخش در گذشته است