Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

غذا

پوپ سوخاری

درخواست تخفیفان
انقلاب خیابان آزادی-بین جمالزاده جنوبی و میدان انقلاب-پلاک58-مرکز تجاری دیپلمات
با هماهنگی
تلفن تماس : 66126620

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

اگر هوس سوخاری های خوش طعم کرده اید

سوخاری از ان دست غذاهایی است که هوس خوردن آن هرزچندگاهی به سرمان می زند و اینکه جایی را پیدا کنیم تا این سوخاری های خوشمزه را به بهترین نحوه ممکن درست کرده باشد شاید سخت باشد

فست فود پوپ سوخاری از قست قودهای مودتوجه در محدوده انقلاب می باشد که در مرکز تجاری دیپلمات واقع می باشد.گردش در مرکز تجاری دیپلمات همانا و احساس گشنگی همانا و در این حالت نیازمند جایی برای رفع این احساس گشنگی هستیم .که فست فود پوپ سوخاری با سوخاری های خوشمزه در خدمت شماست.  محیط آرام و خوش مسیر بودن این فست فود از ویژگی های مثبت آن است .

فست فود پوپ سوخاری محلی مناسب برای میل کردن سوخاری های مختلف است . منوی فست فود پوپ سوخاری شامل انواع پیتزا، ماهی وسیب زمینی های خوشمزه و البته انواع سوخاری های خوش طعم را داراست که شما میتوانید هرکدام از انها را با نوشیدنی مورد علاقه خود نوش جان کنید .

فست فود پوپ سوخاری در عین کوچک بودن بهترین خدت رسانی را به مشتریان خود دارد و کیفیت مواد استفاده شده برایشان همیشه در اولویت است و مواد مورد استفاده خود را بصورت روزانه تهیه می کنند.

فست فود پوپ سوخاری برای پذیرایی از 20 نفر ظرفیت دارد و پرسنل آن می توانند در این فضای زیبا در وسط یک مرکز تجاری از شما پذیرایی کنند

برای رفتن به فست فود پوپ سوخاری کافیست بعد از خرید کتاب مورد علاقه خود از خیابان انقلاب به سمت جمالزاده حرکت کنید و و وارد مرکز تجاری دیپلمات شوید کمی در این مرکز تجاری قدم بزنید و بعد از ان فست فود پوپ سوخاری را براحتی بیابید .