Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

سیناتلا شعبه بام لند

درخواست تخفیفان
گلستان همت غرب، خروجی دریاچه خلیج فارس، ضلع شرقی، میدان موج، خیابان موج، میدان صدف، بلوک B
ساعت ۱۰ الی ۱۷
تلفن تماس : ۰۹۹۰۱۱۶۵۰۷۴

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

کافه سیناتلا شعبه بام لند بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهند در کنار تمام فعالیت های روزانه و روزمرگی ها و مشغله هایشان ساعتی را به تفریح و آرامش خود اختصاص دهند.

مدتی است نوتلا و مشتقات خوشمزه ای که از آن تهیه می شود به یک خوراکی جا افتاده و محبوببین ما تبدیل شده است و مغازه های مختلفی که شعب مختلف سیناتلا هستند، پذیرای مردمی هستند که جلوی آن ها صف کشیده اند.

کافه سیناتلا شعبه بام لند واقع در ضلع شرقی دریاچه خلیج با چشم اندازی بی نظیر به دریاچه خلیج فارس یکی از آن کافه های دنج و زیباست که محیط شیک و متفاوت آن بهترین انتخاب برای قرارهای دو نفره، دورهمی های دوستانه و حتی خانوادگی است که بتوانید ساعتی را با عزیزانتان فارغ از تمام دغدغه های روزمره سپری کنید و از بودن کنارشان لذت ببرید.

منوی این کافه انواع خوراکی هایی خوشمزه و لذیذ نوتلایی مانند: انواع شیک ها، جلاتو و دشرها، کرپ ها و... را شامل می شود و شما با هر ذائقه و سلیقه ای که باشید قطعا چیزی باب میلتان در این منوی متنوع پیدا می کنید.

در سیناتلا از میوه های تازه برای تهیه خوشمزه ترین خوراکی های نوتلایی استفاده می شود و شما در هر سنی که باشید می توانید یک عصرانه دلچسب و متفاوت را در سیناتلا امتحان کنید.