Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

درخواست تخفیفان
فشم کیلومتر 4 جاده فشم، رستوران گلزار نو صفری
از ساعت ۱۲ تا ۲۲
تلفن تماس : 26507128

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

دمنوش های آرام بخش نوشیدنی فوق العاده ای است. 

در این روزها چه چیزی بهتر از رفتن به فشم و استفاده از طبیعت بکر این شهرستان . قدم زنی و دیدن منظره های بی نظیر و البته  تنفس هوایی پاکیزه قطعا خاطره ایست بی نظیر . در کنار همه این دلخوش های پیدا کردن کافه ای برای نشستن و گپ زدن با عزیزان می تواند این سفر را خاطره انگیز کند

کافه گلزار نو از کافه های زیبای جاده فشم می باشد. فضایی با طراحی نو و زیبا با صندلی هایی راحت و تابلوهای با طرح صورت که در اطراف کافه زده شده است  و البته منظره فوق العاده ای که این کافه از داخل مشرف به ان است لذت گذراندن ساعاتی در آنجا را دوچندان می کند . منوی متنوع کافه گلزار نو می تواند هر سلیقه ای را راضی کند . دمنوش های این کافه طعم و عطر واقعی دمنوش را دارد و میتواند آرامشی وصف نشدنی ایجاد کند. اگر هم از کسانی هستید که از کشیدن قلیان لذت می بردید قلیان هایی با طعم های متنوع برای شما در این کافه وجود دارد .  

پرسنل کافه گلزار نو مانند منطقه ای که در آن خدمت رسانی  می کنند مثال زدنی و برخوردی فوق العاده دارند . کیفیت دمنوش های سرو شده در این کافه باعث برگشت دوباره شما به انجا می شود .

کافه گلزار برای پذیرایی از 100 نفر ظرفیت دارد و پرسنل آن می توانند در این فضای زیبا و منظره ای چشم نواز خازره ای خوبی برای شما ایجاد کنند .

برای رسیدن به کافه گلزار نو در کیلومتر 4 جاده فشم توقف کنید و براحتی کافه گلزار نو را بیابید .