Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

2 امتیاز 1 رأی

رستوران و کافی شاپ

سفره خانه سنتی یلدا

درخواست تخفیفان
سازمان آب ستارخان، سازمان آب، بین اسدی و هشتم، پاساژ مهرگان، طبقه دوم
با هماهنگی
تلفن تماس : ۴۴۲۵۴۵۰۲-۴۴۲۵۴۵۰۳

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

گاهی دلمان می خواهد از محیط های لوکس و مدرن برخی از کافه ها و رستوران ها فاصله بگیریم و آن ها را بگذاریم برای قرارهای رسمی تر. این وقت ها می توانیم به رستورانی سنتی مراجعه کنیم که حس صمیمیت و راحتی بیشتری به ما منتقل می کند و شاید ما را به روزهای خوب گذشته ببرد و حس امنیت را به ما منتقل کند. اگر به دنبال جایی هستید که با خانواده و عزیزان خود آخر هفته خوشی را در آن رقم بزنید سفره خانه سنتی یلدا واقع در منطقه ستارخان با محیطی صمیمی و خانوادگی بهترین انتخاب برای شماست. سفره خانه سنتی یلدا با دکوراسیون سنتی و پنجره هایی زیبا با نقش هایی عالی حس خوب آرامش را به شما منتقل می کند و شما را یاد خاطرات قدیم می اندازد، به شما پیشنهاد می دهیم فرصت این دورهمی جانانه را در سفره خانه سنتی یلدا به خود و خانواده تان بدهید.

در سفره خانه یلدا قلیانی چاق کنید و چایی دبش نوش جان.

برخورد عالی پرسنلی که برترین هدفشان جلب رضایت شماست، استفاده از مواد اولیه مرغوب و تازه،اینترنت wi fi  و... همه و همه چیزهایی است که به شما ثابت می کند اگر به سفره خانه یلدا بی شک پشیمان نمی شوید بلکه مشتری دائم آن می شوید و بارها و بارها به آن سر می زنید.

البته ما به شما پیشنهاد می دهیم اینترنت را برای ساعاتی خاموش کنید و از دنیای مجازی به دنیای واقعی بیایید و از بودن کنار عزیزانتان لذت ببرید.