Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

2.5 امتیاز 2 رأی

سلامتی و پزشکی

مطب دکتر شیوا نام آور

درخواست تخفیفان
ستارخان ، بین بهبودی و شادمان ، ساختمان پزشکان ، پلاک ۶
۹ الی ۲۰
تلفن تماس : ۶۶۹۳۱۹۷۰

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

مطب دکتر حسینی در ساختمان پزشکان خیابان ستارخان قرار دارد که از بنام ترین مطب ها می باشد . این مطب با دیزاینی متفاوت و مدرن استرس را از شما دور خواهد کرد.
انواع لیزرهای موهای زائد در مطب دکتر حسینی با جدیدترین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا ارائه می شود که از سریع ترین و موثرترین لیزر موهای زائد است .
لیزر موهای زائد دایود برای تمامی افراد با رنگ پوست های متفاوت موثر است و با انجام تعداد دفعات محدود از شر موهای زائد خود خلاص خواهید شد . مطب دکتر حسینی بهترین و مدرن ترین مطب برای رفع موهای زائد تمامی نواحی بدن مفید می باشد .
مطب دکتر حسینی مختص بانوان بوده و زیر نظر کادر مجرب با دارا بودن مجوز از مراجع ذی صلاح به ارائه خدمات زیبایی و سلامتی می پردازند. زیبایی که این روزها در میان تمامی قشرهای جامعه از اهمیت خاصی برخوردار است و همه به دنبال داشتن پوستی زیبا عاری از موهای زائد و هرگونه لک و کرکی است .
برای رسیدن به زیبایی که در انتظار شماست ، بهترین راه لیزر موهای زائد و استفاده از دیگر خدمات مطب دکتر حسینی است . سری به این مطب بزنید ، مطمئنا پشیمان نخواهید شد.
برای رسیدن به مطب دکتر حسینی باید به سمت ستارخان آمده ؛ بین خیابان بهبودی و شادمان ، ساختمان پزشکان ، پلاک ۶ ، مطب دکتر حسینی را خواهید یافت