بازیابی کلمه عبور
یا
Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

آرایشگاه صنم

نفت شهرک نفت ، ابتدای شهرک ، نرسیده به کوچه دوم ، ساختمان اتیک ، طبقه اول
تلفن تماس : ۴۴۸۰۹۵۹۲ - ۴۴۸۰۹۵۹۳
با هماهنگی

درباره آرایشگاه صنم

سالن زیبایی صنم یکی از بهترین سالن های زیبایی شهرک نفت است که با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در خدمت بانوان عزیز می باشد.
سالن زیبایی صنم در فضایی مدرن و زیبا تمامی خدمات مورد نیاز بانوان و همچنین خدمات آرایشی و زیبایی را با بهترین کیفیت ارائه می نماید.. کلیه خدمات آرایشی و زیبایی توسط آرایشگران مجرب با کیفیت و استاندارد بالای محصولات آرایشی انجام می شود .
خدمات ناخن از لاک ناخن تا کاشت و ترمیم ناخن با برندهای محبوب و آرایشگرانی مجرب صورت می گیرد.
خدمات آرایشی در سالن زیبایی صنم با جدیدترین متد روز دنیا برای روزهای خاص و جشن های ویژه شما با بهرین کیفیت ارائه می گردد.
سالن زیبایی صنم خدمات آرایشی عروس هم دارد که به سبكي متفاوت با آنچه تا كنون تجربه كرده ايد و بهره گيري از برندهاي سرشناس آرايشي دنيا در كنار شما هستند تا مهمترين شب زندگيتان را زيباتر رغم بزنيد.
سالن زیبایی صنم متفاوت تر و زیباتر از آنچه که تاکنون دیده اید را برای شما انجام می دهد ، با خیالی راحت و آسوده خود را به آرایشگران این سالن زیبایی محبوب بسپارید و زیباتر از همیشه شوید.
برای رسیدن به سالن زیبایی صنم باید به سمت شهرک نفت آمده ، ابتدای شهرک ، نرسیده به کوچه دوم ، ساختمان اتیک ، طبقه اول ، سالن زیبایی صنم را پیدا خواهید کرد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک