Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

خانه گریل تاتینا

درخواست تخفیفان
آفریقا جردن، انتهای انصاری، نرسیده به ولیعصر، برج ملت، واحد۲۴
از ساعت ۱۲ تا ۲۳:۳۰
تلفن تماس : 22029400

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

لذت بردن از غذا همیشه یکی از اصلی ترین دلایلی است که ما به رستوران میرویم. خانگه گریل تاتینا هم این شعار را سر لوحه کار خود قرار داده و غذایی خوشمزه و سالم را جلوی شما می گذارد. برگرهایی که بدون روغن به صورت گریل تهیه می شود و با نان جو و تازه سرو می شود هر کسی را به راحتی وسوسه می کند. یکی از ویژگی های مهم و اصلی برگر های خانه گریل تاتینا استفاده از گوشت تازه و خالص گوساله است که به همراه سس مخصوص خانه گریل تاتینا و طبخ بسیار سالم طعمی جادویی به برگرها می بخشد.

خانه گریل تاتینا علاوه بر برگرهای خاص پیتزا نیز ارائه می دهد. خانه گریل تاتینا تمامی پیتزاهای خود را به روش منحصر به فرد ایتالیایی و با خمیری که به صورت روزانه تهیه می شود طبخ می کند. شما با هر ذائقه ای می توانید در این فست فود یک پیتزا برای خود سفارش دهید و از طعم آن لذت ببرید.

حانه گریل تاتینا با منوی متنوع خود مناسب برای هر سلیقه است . شما میتوانید به همراه دوستان و خانواده خود سری به این خانه گریل بزنید و خاطره ی به یادماندنی برای خود رغم بزنید و مشتری دائم آن شوید . .خانه گریل تاتینا بهانه ای خوب برای صرف غذا کنار عزیزانتان است.  این فست فود با ظرفیت 10 نفر و امکاناتی مانند فضای باز، اینترنت بی سیم، پرسنل حرفه ای، پذیرایی عالی و بدون حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده یک پیشنهاد خاص برای افرادی با ذائقه و سلیقه های خاص است.