Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

درخواست تخفیفان
زعفرانیه ،خیابان پسیان، خیابان اکبری، پلاک ۶۳
با هماهنگی
تلفن تماس : 26801730

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

رستورانی با تم نارنجی و سرمه ای

وقتی رستوران لیا را انتخاب کردید از همان هنگام ورود شما از شیک بودن محیط به وجد می آیید . ورودی شیک و زیبای رستوران لیا و همچینین فضای داخلی با مبلمانی با تم  رنگی سرمه ای و نارنجی و دیوارهایی با تصاویری زیبا شما ار از انتخاب رستورانی شیک مطمئن می کند .

رستوران لیا واقع در زعفرانیه یکی از رستوران های شیک این منطقه است . فضای شیک این رستوران که در عین حال دنج نیز است  میتواند یک انتخاب عالی برای دورهمی باشد .

رستوران لیا با منوی متنوع از غذاهای خوشمزه شامل انواع پیش غذا، استیک، پاستا ، برگر و البته پیتزاهای خوش طعم از پس هر نوع ذائقه ای بر می آید و باعث می شود شما بار دیگر برای دورهمی خود رستوران لیا را انتخاب کنید . در عین خوردن غذاهای خوشمزه می توانید از موسیقی نیز لذت ببرید.

کارکنان رستوران لیا هدفی جزء ارائه بهترین خدمت رسانی به شما ندارند تا شما بتوانید ساعاتی خوش در این رستوران سپری کنید . این رستوران برای راحتی شما اینترنت رایگان نیز ارائه می دهد.

رستوران لیا فاقد حق سرویس است اما 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر روی صورت حساب شما حساب می شود .

برای رفتن به رستوران لیا خیابان پسیان در منطقه زعفرانیه را پیدا کنید و بعد وارد خیابان اکبری شوید و بعد از ان براحتی می توانید رستوران لیا را ببینید.