Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

هنر و تئاتر

آتلیه لحظه های ماندگار

درخواست تخفیفان
ابوذر خیابان پیروزی ، روبروی بلوار ابوذر ، جنب کفش شیفر ، پلاک سه ، طبقه یک ، واحد ۲
۱۰ الی ۱۹:۳۰
تلفن تماس : ۷۷۴۶۶۱۶۰

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

عکس ها برگه های پرخاطره ای هستند که سالیان سال خاطرات را برای ما زنده خواهند کرد . هیچ فرقی ندارد عکس ها در آتلیه عکاسی گرفته شود و یا توسط خود شما . تنها تفاوت آن در کیفیت و زیبایی عکس است . آتلیه های عکاسی ، عکس هایی با کیفیت بالا و زیبایی دو چندان از شما می گیرند.
آتلیه عکاسی لحظه های ماندگار هم یکی از آتلیه ای هایی است که بهترین عکس ها را از شما و عزیزانتان با بالاترین کیفیت خواهد گرفت .
عکاسی عروس ، عکاسی اسپرت و مدلینگ ، عکاسی کودک و بارداری از جمله خدماتی است که آتلیه لحظه های ماندگار به شما ارائه می دهد.
آتلیه لحظه های ماندگار با هدف ایجاد سبکی نوین و متفاوت  درعکاسی و فیلمبرداری فعالیت خود را با امکانات و تجهیزات حرفه ای به روز چند سالی است که آغاز کرده است.
آتلیه لحظه های ماندگار در محیطی امن و آرام با اعتماد به نفس بالا می تواند نیاز های شما را به بهترین شکل ممکن برآورده سازد.
آتلیه لحظه های ماندگار با نور پردازی ویژه و خاص در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید نمونه کارهای این آتلیه را در سایت تخفیفان در قسمت هنر و تئاتر تماشا کنید .
آتلیه لحظه های ماندگار تصاویر خارق العاده ای متابق با سلیقه شما ایجاد خواهد کرد . تصاویری که در تمامی مراحل زندگیتان به یادگار می ماند .
برای رسیدن به آتلیه لحظه های ماندگار باید به سمت خیابان پیروزی آمده ، روبروی بلوار ابوذر ، جنب کفش شیفر ، پلاک سه ، طبقه یک ، واحد ۲ ، آتلیه لحظه های ماندگار را پیدا خواهید کرد.