Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

سلامتی و پزشکی

کلینیک افق

درخواست تخفیفان
ولیعصر خیابان ولیعصر،بالاتر از پارک ساعی،نرسیده به توانیر، جنب بانک شهر،بن بست نعمتی،طبقه همکف
با هماهنگی
تلفن تماس : 88785843

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

کلینیک افق یکی از کلینیک های منطقه شش است که خدمات مورد نیاز شما را در بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد . 
تمامی پزشکان در کلینیک افق دارای مهارتی خاص در درمان و جراحی دارند و تمامی تلاششان ارائه بهترین نحوه شیوه درمانی در کوتاهترین زمان ممکن می باشد.

کلینیک افق دارای مجوز رسمی از مراجع ذی صلاح است و با بهره مندی از کادر مجرب با پیشرفته ترین دستگاه ها و متدهای روز و با رعایت تمامی موارد بهداشتی آماده است تا در خدمت علاقه مندان به خدمات متنوع باشد.
 لیزر موهای زائد در کلینیک افق از محبوب ترین ها در بین مشتریان این مرکز است . لیزرهایی شامل : لیزر موهای زائد الکساندرایت ، لیزر موهای زائد دایود ، لیزر موهای زائد  ipl  و ... است که تمامی نواحی بدن و زیر بغل را در بر می گیرد . 
همانطور که میدانید لیزر موهای زائد الکساندرایت از لیزر های قوی و پرطرفدار با درد بسیار اندک است که نتیجه ای فوق العاده در تعداد جلسات کوتاه خواهد داشت.

کلینیک افق با دیزاینی شیک و راحت و صمیمی ، بهترین فضا را برای شما آماده کرده است تا با خیالی آسوده از شر موهای زائد خود خلاص شوید و هیچگونه استرسی نداشته باشید .
دسترسی به کلینیک افق بسیار راحت است .  برای رسیدن به کلینیک افق باید به سمت خیابان ولیعصر آمده ، بالاتر از پارک ساعی،نرسیده به توانیر، جنب بانک شهر،بن بستت نعمتی،طبقه همکف ، کلینیک افق را پیدا خواهید کرد.