رستوران سنتی زردبند

زردبند لشکرک - کیلومتر۱ جاده فشم - پلاک ۲۳۰
تلفن تماس : ۰۹۱۲۱۱۲۷۹۵۱-۰۹۱۹۲۰۶۰۵۵۱
۱۲ الی ۲۴

درباره رستوران سنتی زردبند

رستوران سنتی زردبند با فضای زیبا و سرسبز یک روز خاطره انگیز را برای شما می سازد. انواع غذاهای سنتی و ایرانی را می توانید از منو انتخاب و سفارش دهید. دکوراسیون این رستوران سنتی به سبکی ساخته شده که هم در روزبا درخشش آفتاب بر روی فضای سبز ، زیبایی خاص خود را دارد و هم در ساعات شب نورپردازی های چشمگیر در گوشه و کنار دیوارهای گلی نمایان می شود. اگر از شلوغی های داخل شهر تهران خسته شده اید یک پیشنهاد عالی به عزیزانتان بدهید. به رستوران سنتی زردبند تشریف ببرید و در منطقه شمیرانات آب و هوایی تازه کنید.

این رستوران با ظرفیت بی نظیر 600 نفر و کادر متخصص آماده پذیرایی از شما و همراهانتان است. رستوران سنتی زردبند با منویی مملو از کباب های خوشمزه و اصیل ایرانی مانند چلو کباب، فلیه کباب، کباب بختیاری، قفقازی کباب، آبگوشت، میرزا قاسمی و... طعمی ناب را برای شما به ارمغان می آورد.

موسیقی زنده در ساعات سرو شام در رستوران سنتی زردبند اجرا می شود. ورودی موسیقی زنده 10000 تومان برای هر نفر می باشد.  از دیگر امکانات رستوران زردبند می توان به محیط باز، محل بازی کودکان، لژ خانوادگی، پارکینگ اختصاصی و امکان برگزاری جشن های گروهی اشاره کرد.

این رستوران حق سرویس ندارد ولی 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده از شما دریافت می کند. تخفیف های فوق العاده رستوران سنتی زردبند واقع در لشکرک را از دست ندهید...

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید