Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

رستوران کشتی سندباد

درخواست تخفیفان
ولیعصر خیابان ولیعصر- خیابان طالقانی - مقابل وزارت جهاد و سازندگی - پلاک ۲۳ - هتل پارسا
۱۲ الی ۲۲:۳۰
تلفن تماس : 66469025

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

رستوران کشتی سندباد واقع شده در خیابان ولیعصر، خیابان طالقانی، مقابل وزارت جهاد و سازندگی، هتل پارسا با گنجایش 150 نفر یک رستوران لوکس و دیدنی در تهران است که با تنوع بی نظیر انواع غذا برای هر ذائقه ای یک وعده غذایی لذیذ در اختیار شما قرار می دهد. این رستوران در یکی از قدیمی ترین هتل های تهران (هتل پارسا) با بیش از ۵۰ سال سابقه درخشان واقع شده است و حس سفر به دریاها را به شما منتقل می کند.

دکوراسیون داخلی رستوران کشتی سندباد توسط دکوراتور معروف مرحوم عباس مهرپویا به شکل و سبک یک کشتی طراحی گردید و به همین دلیل نام این رستوران ، کشتی سندباد برای آن در نظر گرفته شد. خلاقیت دقیقا همان چیزی است که قدرت تبدیل کردن محیط های بی روح به محیط های سرشار از انرژی و گرما بخش را داشته باشد. خلاقیت در رستوران تنها در رابطه با غذاها و طعم آنها کفایت نمی کند. گاهی یک رستوران می تواند با داشتن یک دکوراسیون خاص و خلاقانه مشتری های زیادی را جلب کند. با یکبار مراجعه به رستوران کشتی سندباد متوجه این تفاوت خواهید شد. رستوران کشتی سندباد یکی از معروفترین رستوران های تهران با تنوع غذایی بسیار زیاد که هر ذائقه ای غذای محبوب خود را در این رستوران می تواند میل کند.

در این رستوران هر شب موسیقی زنده اجرا می شود. این رستوران حق سرویس ندارد و نه درصد مالیات بر ارزش افزوده از شما دریافت می شود. بوفه نهار و شام رستوران کشتی سندباد را با تخفیفی بی نظیر و استثنایی خریداری کرده و یک شب دریایی را در این کشتی نوستالژی نام به خاطرات خوب تبدیل کنید.