،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

هتل چهارستاره الماس

امام رضا خیابان امام رضا - بین امام رضا ۴ و ۶
تلفن تماس : 05131994
با هماهنگی

درباره هتل چهارستاره الماس

هتل چهارستاره الماس نزدیکترین هتل چهارستاره به حرم امام رضا (ع) می باشد.  بنابراین این هتل برای کسانی که می خواهند سفری زیارتی داشته باشند بسیار مناسب است. چون با کمترین فاصله تا هتل می توانند برای اقامه نماز خود را به حرم آفتاب هشتم برسانند. یعنی تنها دو دقیقه با باب الرضا فاصله دارید.

هتل الماس مشهد در سال ۱۳۹۲ تاسیس شد. بزرگی هتل چهارستاره الماس در ۹ طبقه با زیربنایی بالغ بر ۶۴۰۰ متر ساخته شده است. از امتیازات مهم هتل چهارستاره الماس موقعیت مکانی  بسیار عالی برای دسترسی زواران امام هشتم به راه آهن، فرودگاه ، بازارهای شهر و جاذبه های تاریخی مثل آرامگاه نادری گنبد خشتی و بست های حرم مطهر را به آسانی فراهم نموده است.

هتل چهارستاره الماس دارای مدرنترین و مجهزترین امکانات رفاهی در بین هتل های هم جوار می باشد. از مهم ترین امکانات هتل می توان رستوران ، آرایشگاه ، اینترنت فروشگاه برای خرید لوازم مورد نیاز ، پارکینگ اختصاصی و لابی شیک و زیبا را نام برد. امکانات پذیرایی در این هتل به صورت فولبرد می باشد. اگر دلتان هوای یک سفر زیارتی و بیاد ماندنی کرده است بی شک انتخاب اقامت در این هتل بهترین انتخاب می باشد .

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 33 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید