Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

درخواست تخفیفان
آرژانتین بالاتر از میدان ارژانتین، بلوار افریقا، پارک آب و آتش، ورودی شهر گل، روبروی ورودی فودکورت راه سبز، کلبه کافه کینگ
با هماهنگی قبلی
تلفن تماس : ۸۸۱۹۴۶۰۶

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

کافه کینگ واقع در پارک آب و آتش از آن دسته از کافه های خلاق است که خوراکی های خوشمزه و با کیفیت بی نظیری را برای شما فراهم کرده است.  در کافه کینگ تمامی مواد مصرفی مانند شکلات و قهوه ها ایتالیایی بوده و کیفیت و خوشمزگی در کافه کینگ حرف اول را می زند. در کافه کینگ شما می توانید از انواع چای، قهوه، دمنوش، نوشیدنی های سرد و کوکتل لذت ببرید.

در کافه کینگ قهوه و نوشیدنی به سبکی خاص و با طرح های بسیار زیبا ارائه می شود. شما می توانید برای اولین بار در ایران قهوه ترک را که روی ماسه داغ تهیه شده را میل کنید که واقعا مزه خاص و بینظیر قهوه ترک را دو چندان می کند.

یکی دیگر از خوراکی های جدید و بسیار خوشمزه کافه کینگ چوکو کباب است که امتحان کردن آن را حتما به شما پیشنهاد می کنیم. چوکو کباب یا همان شوکو کباب مانند شاورماهای ترکی است منتهای به  جای گوشت از شکلات تهیه شده و مزه آن با هر چیز دیگری که تا به حال امتحان کرده اید تفاوت دارد. این محصول بعد از استقبال بی نظیر که کشوره های مختلف از آن شده اکنون به ایران نیز آمده است.

دکوراسیون کافه کینگ با دیوارهای سنگی و شیشه ای، کف چوبی و همچنین محیط باز، این کافه را تبدیل به یک کافه دنج و زیبا برای لذت بردن از لحظاتی ارام و دلنشین در کنار دوستانتان کرده است. اگر دفعه بعد در پارک آب و آتش بودید سری به این کافه بزنید تا هم خوراکی ها و نوشیدنی های هیجان انگیز این کافه لذت ببرید و هم از فضای آرامش بخش پارک آب و آتش