Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

هتل

سرای سنتی شعرباف

درخواست تخفیفان
یزد ،خیابان امام، خیابان فهادان، کوچه بقعه دوازده امام، به سمت خانه لاری ها
با هماهنگی قبلی
تلفن تماس : 03536200382

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

مجتمع توریستی شعرباف یزد در قلب بافت تاریخی  یزد واقع شده و امکان بازدید بسیاری از جاذبه های دیدنی را برای میهمانان گرانقدر فراهم نموده و با در اختیار داشتن فضایی آرام و دلنشین خاطرات خوشی را برای مهیمانان عزیز رقم خواهد زد. تمامی اتاق هت (فضای کلی، سرویسها، تختها) با در نظر داشتن گذشت فقط یکسال از مرمت پایانی بنا ، از کیفیت بسیار عالی برخوردار میباشند.

مجتمع توریستی شعرباف یزد متعلق به دوره ی قاجاریه بوده که با توجه به معماری خاص و  زیبا و همچنین وجود کارگاه شعربافی توسط سازمان میراث فرهنگی خریداری و در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.

در آبان ماه سال 1394 و با مشارکت بخش خصوصی مرمت و احیا مجتمع توریستی شعرباف یزد این اثر تاریخی آغاز گردید و در همان ابتدا هدف اصلی سرمایه گذار حفظ اصالت بنا و بخصوص احیا کارگاه شعربافی در این ساختمان بوده است با توجه به تخریب ساختمان پایه و ستونهای قدیمی آن و عدم رسیدگی و همچنین رطوبت موجود در زیر بنای ساختمان درر قدم اول عملیات مقاومت سازی پایه و ستونهای قدیمی و سپس تکمیل براساس نقشه قدیمی آن صورت پذیرفت. لازم بهه ذکر است.در طراحی و احیا و مرمت این بنا از مصالحی استفاده گردیده که اصالت قدیمی بودن حفظ شود.

.