Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

کافه رستوران آوادیس

درخواست تخفیفان
شریعتی خیابان شریعتی، پایین تر از پل رومی، جنب مترو قطیریه، پلاک ۱۷۶۵، طبقه اول
ساعت ۸ صبح الی ۲۳ شب
تلفن تماس : ۲۲۲۱۱۵۲۵

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

فضایی شیک برای یک دورهمی

 کافه رستوران آوادیس از آن دست  کافه رستوران هایی است که در هنگام ورود فضای شیک و کافه مانند آن توجه شما را جلب می کند. صندلی های چوبی که بصورت مرتب چیده شده است گلدان های زیبا برروی هر میز و البته دیوارهای طرح چوب آن حس بودن در یک کافه ای با کیفیت عالی را در افراد ایجاد می کند . می توان گفت کافه رستوران آوادیس طراحی به سبک کافه های زیبای فرانسوی را دارد .

 کافه رستوران آوادیس از کافه های مورد توجه در خیابان شریعتی است .کافه رستوران ویتالیتا ویژگی های مثبت بسیاری را داراست   یکی از ویژگی های مثبت این کافه دسترسی آسان به آن است که در کنار مترو قیطریه واقع می باشد و شما براحتی می توانید به این کافه بروید، فضای شیک و دنج ان از دیگر ویژگی های خوب این کافه رستوران است.

کافه رستوران آوادیس با منویی متنوع از استارتر های خوشمزه، انواع پاستا ،پنینی های متنوع ، دیس مزه و غذا و خوراک های مختلف آماده پذیرایی از مشتریان خود می باشد

برخورد خوب و حرفه ای و احترام به مشتری جزء اولویت های این کافه رستوران است . کافه رستوران آوادیس ظرفیت پذیرایی از 60 نفر را دارد . پرسنل کارآزموده آوادیس می توانند از مشتریان خود در محیط شیک این کافه رستوران پذیرایی کنند.

کافه رستوران آوادیس مواد خود را بصورت روزانه تهیه می کند. که مرغوبیت مواد تهیه شده برای این رستوران همیشه مهم بوده است.

برای رفتن به کافه رستوران آوادیس خیابان شریعتی راطی کرده بعد از پل رومی، درست جنب مترو قیطریه  این کافه رستوران را براحتی می توانید پیدا کنید .