،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

آرایشگاه سرای لیلی

پاسداران، ابتدای خیابان دولت، رو به روی بانک سامان، کوچه نوباوه، پلاک ۷، واحد ۴
تلفن تماس : ۲۶۶۵۱۷۵۵-۰۹۳۹۱۲۸۸۹۸۰
با هماهنگی

درباره آرایشگاه سرای لیلی

سالن زیبایی سرای لیلی

در آرایشگاه سرای لیلی زیبایی شما را تضمین می کنیم.

رنگ مو از مهم ترین المان ها و شاخص های زیبایی و جذابیت است برای انتخاب رنگ موی متناسب یا چهره و رنگ پوست بهتر از همه مشورت کردن با آرایشگران خبره است. آرایشگاه سرای لیلی با کمک آرایشگران زبده می تواند بهترین رنگ مو را متناسب با چهره شما انتخاب کند. با خیال راحت به آرایشگاه سرای لیلی بروید و زیبایی خود را چندین برابر کنید.

سالن زیبایی سرای لیلی با محیطی لوکس و امکانات به روز دنیا و همچنین کادری متخصص در منطقه ی پاسداران یکی از بهترین مکان هایی است که می توانید بدون دردسر و نگرانی خدمات زیبایی رنگ و مش را به بهترین کیفیت ممکن دریافت کنید.

آرایشگاه سرای لیلی با کادر مجرب و خوش برخورد ، با استفاده از بخترین وسایل و مواد آرایشی و بهداشتی و همچنین جدیدترین متدهای زیبایی، بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهد.

داشتن زیبایی حق شماست و ما آن را برای شما به ارمغان می آوریم. برای دریافت خدمات سالن زیبایی سرای لیلی به خیابان پاسداران و ابتدای خیابان دولت رفته ، وارد کوچه نوباوه روبروی بانک سامان شوید. سالن سرای لیلی واقع در واحد چهار در پلاک هفتم می باشد. 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید