Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

زیبایی و آرایشی

آرایشگاه سحر***

درخواست تخفیفان
محله فردوس بلوار فردوس شرق ، نبش رامین
با هماهنگی
تلفن تماس : ۰۹۳۷۴۶۲۱۶۴۵

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

سالن زیبایی سحر یکی از سالن های منطقه بلوار فردوس شرق است که تمامی خدمات مورد نیاز شما را به بهترین شکل انجام می دهد و همچنین دارای کادر مجرب و حرفه ای است.

اگر بخواهیم یک جمله راجع به سالن زیبایی سحر بگوییم ، میتوان گفت:  ارائه خدمات آرایشی و زیبایی به بانوان تهران با سطح کیفی مطلوب در فضایی سرشار از آرامش و به گونه ای متفاوت و متمایز.

تلاش سالن زیبایی سحر در کنار بالا بردن کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتری , افزایش آگاهی و اطلاعات شما عزیزان در تمامی زمینه های آرایش و پیرایشی می باشد .
سالن زیبایی سحر دارای بخش های تخصصی مجزا بوده و پاسخگو نیازهای شما در ساعات مختلف می باشند . یکی از خدمات این سالن زیبایی : میکروپیگمنتیشن است که طرفدارهای زیادی دارد.

میکروپیگمنتیشن برای بازسازی طبیعی، متعادل‌سازی و جلوه بخشیدن به چهره استفاده می‌شود که نتیجه زیبایی بیشتر چهره در طولانی مدت را به ارمغان می‌آورد. میکروپیگمنتیشن روشی مشابه تاتو است که به شکل سنتی انجام می شود ، با این تفاوت که در این روش، رنگ مانند دانه‌های مو و در جهت رویش موهای ابرو روی پوست می‌نشیند و تفاوت آن با تاتوهای قدیمی این است که دیگر یک کادر پررنگ و ناجور وجود ندارد.
برای رسیدن به سالن زیبایی سحر ، باید به سمت بلوار فردوس شرق  رفته ، نبش رامین ، سالن زیبایی سحر را پیدا خواهید کرد.