،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

استخر و سونای نارسیس

3.6 امتیاز 236 رأی
تهرانپارس، خیابان فرجام، بین عادل و زرین
تلفن تماس : ۷۷۷۴۳۹۷۱
با هماهنگی

درباره استخر و سونای نارسیس

بیشتر ما وقتی به جایی فکر می کنیم که آخر هفته ها وقتی از کار و فعالیت های روزانه مان فارغ می شویم، برای تفریح و خوش گذرانی با دوستانمان به آنجا برویم استخر جز اولین مواردی است که به ذهنمان خطور می کند. جایی که می توانیم تنش ها و خستگی های روزانه خود را به آب بسپاریم و خود را برای هفته ای عالی و پر انرژی آماده کنیم.

اهالی شرق تهران و به خصوص تهرانپارس حتما باید استخر و سونای زیبا و مدرن نارسیس را امتحان کنند، اگر در محله تهرانپارس زندگی می کنید باید حتما استخرهای آن را بشناسید و بدانید که استخر نارسیس یکی از بهترین های آن منطقه است.

ورزش شنا یکی از محبوب ‌ترین ورزش‌ها در بین اقشار مختلف مردم در هر فصلی است، چه فصل گرما چه سرما. شما در هر فصلی از یک آبتنی حسابی در استخر مجهز و شیک نرسیس لذت می برید . ورزش شنا و تن سپردن به آب هیجان و اضطراب را کاهش داده، عضلات را قوی و محکم کرده و بدن را نرم و انعطاف پذیر می‌سازد و باعث می‌شود که فرد انرژی بیشتری برای انجام کارهای روزانه خود کسب کند.

امکانات ویژه استخر نارسیس مانند: سونا، جکوزی، غار نمکی، حمام سنتی ترکیه ای، اتاق ماساژ، استخر آب درمانی، استخر کودکان، بوفه، تونل و حوضچه آب سرد و...همه و همه چیزهایی هستند که به شما ثابت می کنند باید حتما استخر نارسیس را انتخاب کنید، زیرا یکی از بهترین های ممکن را انتخاب کرده اید و بعد از یک بار امتحان کردن مشتری دائم آن می شوید.

در ضمن با توجه به نزدیک بودن این استخر به متروی گلبرگ یکی از دغدغه های همیشگی که سهولت دسترسی است نیز حل می شود و می توانید با خیال راحت و بدون دغدغه دشواری مسیر به نارسیس بروید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید