Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

تفریحی و ورزشی

باشگاه تیماس

درخواست تخفیفان
اشرفی اصفهانی، سیمون بولیوار، خیابان اقبال پور، نبش ۱۰ شرقی، پلاک۷۳
با هماهنگی
تلفن تماس : ۴۴۸۴۷۲۸۲-۴۴۸۴۷۲۶۲

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

باشگاه ورزشی تیماس با 250 متر مربع مساحت واقع شده در اشرفی اصفهانی، سیمون بولیوار، خیابان اقبال پور، نبش ۱۰ شرقی، پلاک۷۳ اولین باشگاه اختصاصی بانوان در منطقه نیز به حساب می آید، باشگاه تیماس مجهز به دستگاه های بدنسازی با برند Professional  است. این باشگاه ارائه برنامه ورزشی از مبتدی تا پیشرفته در رشته های مختلف و تحت نظر مربیان مجرب و کارآزموده را به صورت رایگان عهده دار می باشد. در صورت درخواست، مشاور تغذیه و فرم دهی توسط متخصص در اختیار دوستان قرار می گیرد.آموزش مربیگری در رشته های مختلف از کلاس های این مجموعه است.

امکانات این باشگاه شامل مربی خصوصی، بوفه، دوش، کارتخوان، اینترنت وایرلس، ماساژ و امکان ارائه رژیم غذایی مباشد. شما می توانید در انواع رشته های ورزشی باشگاه تیماس از جمله، پیلاتس، ایروبیک، تی آر ایکس، زومبا، فیتنس، حرکات موزون و ... ثبت نام نمایید.

باشگاه ورزشی تیماس دارای تخفیف های ویژه برای دوستان عزیز دانشجو نیز می باشد. باشگاه تیماس همواره به فکر سلامتی و تندرستی شماست و در  همین راستا تخفیف های ویژه و بالای 90%  را نیز برای شما در نظر گرفته تا تمام بانوان محترم بتوانند از امکانات این باشگاه خوب در غرب تهران استفاده کنند. تخفیف های بی نظیر باشگاه ورزشی تیماس را از دست ندهید....