Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

تفریحی و ورزشی

مجموعه تفریحی توریستی چالیدره

درخواست تخفیفان
طرقبه كيلومتر ٢ جاده نقندرمجموعه تفريحي گردشگري چاليدره
از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷
تلفن تماس : ۳۸۴۷۴۰۲۰

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

مجموعه های تفریحی تورسیتی امروزه طرفدارهای زیادی پیدا کرده است چرا که هم در بهترین نقطه شهر واقع شده اند و از مناظر زیبایی تشکیل شده ، همچنین دارای خدمات متنوعی برای گذراندن یک روز کامل است . مجموعه تفریحی توریستی چالیدره هم یکی از مجموعه های تفریحی بسیار مهم در شهر مشهد مقدس است که توریست های مختلفی از سرتاسر جهان سالانه از این مجموعه دیدن می کنند.  مجموعه ای که در بهترین نقطه مشهد واقع شده که از همه نظر یک مجموعه تفریحی توریستی کامل به حساب می آید .

مجموعه تفریحی توریستی چالیدره خدمات متنوعی برای مراجعه کننده ها فراهم کرده است که از جمله این خدمات می توان به تفریحات آبی ، بانجی جامپینگ ، رستوران ، دریاچه ، تلی سیژ و ... اشاره کرد که می تواند آخر هفته خوبی را برای شما در کنار عزیزان و یا دوستانتان رقم بزند.
مجموعه تفریحی توریستی چالیدره  با ارتفاع حدود ۱۴۰۰ متری از دریا به وسیله‌ی رودخانه‌ی جاغرق پر می‌شود که از نظر آب و هوایی و مناظر طبیعی یکی از بی نقص ترین مجموعه های تفریحی توریستی است .

توصیه ما این است که با حضور در مجموعه تفریحی توریستی چالیدره  اوقات خوشی را همراه با شادی و تفریح سپری کنید.

برای رسیدن به مجموعه تفریحی توریستی چالیدره باید به سمت طرقبه آمده ، در كيلومتر ٢ جاده نقندر ، مجموعه تفریحی توریستی چالیدره را خواهید یافت .