،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

مطب میست

سعادت آباد ، کوی فراز ، شهرک بوعلی ، فاز ۴ ، بلوک ۴۰۴ ، طبقه ۵ ، واحد ۲۱
تلفن تماس : 22120781
با هماهنگی

درباره مطب میست

این روزها رفع موهای زائد ذهن بسیاری از ما را به خود مشغول کرده است و در بسیاری از کلینیک ها و مطب ها لیزر درمانی انجام می شود، ولی انتخاب از بین این مراکز آسان نیست و با توجه به اهمیت بالای این درمان باید به جایی مرکزی مطمئن مراجعه کنید.

مطب دکتر مرضیه محب علی یکی از بهترین مراکز برای لیزر درمانی می باشد. خدمات این مرکز صرفا به لیزر دفع موهای زائد مربوط نمی شود و شامل کربوکسی تراپی، میکرودرم و... نیز می باشد. لیزر موهای زائد در مطب دکتر مرضیه محب علی با دستگاه elight با سیستم shr  انجام می گیرد که یکی از پیشرفته ترین و بهترین دستگاه های لیزر در نوع خود می باشد. لیزر ایلایت یکی از پرطرفدارترین لیزر موهای زائد در ایران نیز است و دلیل آن قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی است که می تواند هر نوع موی زائدی را بر روی هر نوع پوستی حتی پوست های تیره و برنزه از بین ببرد. کولینگ و خنک کننده قوی این دستگاه نیز می تواند آرامش را برای شما در حین لیزر درمانی فراهم کند و باعث شود شما احساس درد نکنید. لیزر ایلایت با تمام این ویژگی ها بهترین انتخاب برای رفع دائمی موهای زائد حتی موهای کرکی است و باعث می شود از همان جلسات اول نتایج مطلوبی به دست آورید.

در مطب دکتر محب علی در محیطی کاملا آرام و بهداشتی با قیمتی استثنایی این امکان برای شما فراهم شده است.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید