Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

کافی شاپ خاطره

درخواست تخفیفان
شهران بلوار کوهسار کیلومتر اول جاده امام زاده داوود سمت چپ رستوران خاطره
از ساعت۹ تا ۲۳
تلفن تماس : ۴۴۳۵۵۲۶۴

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

کافه رستوران خاطره یک مکان خاص و البته خاطره انگیز در منطقه شهران است که محیط بزرگ، دنج خود فضایی دوشت داشتنی ای را به وجود آورده. دکوراسیون متفاوت و جذاب کافه رستوران خاطره فضایی استثنائی را برای هم نشینی های دو و یا چند نفره به ارمغان می اورد. در کافه رستوران خاطره همه چیز باب میل شماست.

اگر دوست دارید یک بستنی خاص امتحان کنید بستنی ویژه کافه خاطره را از دست ندهید. کافه خاطره با انواع نوشیدنی های گرم و سرد، گلاسه، شیک، چای و دمنوش و قهوه سرد آماده پذیرایی از شماست. امتحان کردن کیک های تازه و روز کافه خاطره نیز هیچوقت خالی از لطف نخواهد بود. در کافه خاطره همچنین انواع پیتزا، پنه و پنینی نیز سرو می شود و اگر اهل صرف صبحانه در بیرون هستید املت های کافه رستوران خاطره یک پیشنهاد عالی برای شماست.

کافه رستوران خاطره همه روزه از ساعت 9 الی 23 آماده سرویس دهی است. این کافه رستوران دارای ظرفیت 50 نفر است. در این کافه رستوران از شما حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی گردد. کافه رستوران خاطره با پارکینگ اختصاصی،اینترنت بی سیم، کارت خوان و پرسنل حرفه ای و خوش برخورد محیطی مناسب برای قرارهای دوستانه و خانوادگی شماست.  رستوران خاطره یک پیشنهاد عالی از طرف ما و یک انتخاب عالی‌تر از طرف شماست. پس رستوران خاطره سر بزنید، در رستوران خاطره شبی خاطره انگیز را برای خود و همراهانتان بسازید و تخفیف های بی نظیر کافه رستوران خاطره را هیچوقت از دست ندهید...