Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

سلامتی و پزشکی

مطب دکتر تبسم جامعی

درخواست تخفیفان
میدان هفت حوض ، ابتدای جانبازان شرقی ، خیابان مصطفوی ، پلاک هفت ، طبقه سه ، واحد ۱۱
۱۴ الی ۱۹
تلفن تماس : ۷۷۹۴۷۰۰۴

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

مطب دکتر تبسم جامعی واقع شده در میدان هفت حوض ، ابتدای جانبازان شرقی ، خیابان مصطفوی انواع خدمات پوست، مو و زیبایی را با تخفیف هایی بی نظیر ویژه آقایان و بانوان ارائه می کند. خدمات مطب دکتر تبسم جامعی شامل لیزر موهای زائد SHR تلفیقی با الکساندرایت، تزریق بوتاکس دیسپورت، میکرودرم و.... می شود. یکی از خدمات خوبی که در این مطب ارائه شده و با استقبال زیادی هم همراه شده لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه SHR  تلفیقی با الکساندرایت می باشد.

در تكنولوژی لیزر موهای زائد SHR در هر ثانيه ده شات لیزر تابانده ميشود كه اين امر باعث سرعت عمل بسيار بالای این دستگاه لیزر موهای زائد بدن و صورت ميشود و اين دستگاه را به عنوان یکی از سريعترين و بهترين دستگاه روز دنيا معرفي ميكند. فیلترهای به كار رفته در دستگاه لیزر موهای زاید SHR باعث ميشود كوچك ترين آسیبی به پوست وارد نشده و تنها فوليكول  های مو را به صورت رگباری هدف قرار بدهد و شما را برای همیشه از شر موهای زائدتان راحت کند.

حالا به این دستگاه ویژگی لیزر موهای زائد الکساندرایت را هم اضافه کنید. طول موج قوی، قابل استفاده براى انواع تيپهاى پوستى ( روشن و آفتاب گرفته)، تاثير بسزاى دستگاه بر موهاى ضخيم و حتى نازك و بسیاری ویژگی های خاص دیگر که دستگاه لیزر موهای زائد SHR  تلفیقی با الکساندرایت در مطب دکتر تبسم جامعی را به دستگاهی قوق العاده قدرتمند تبدیل کرده است.