Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

کافه رستوران آروما

درخواست تخفیفان
گاندی جنوبی ، نبش خیابان چهارم ، مرکز خرید گاندی
۱۱ الی ۲۲
تلفن تماس : ۸۸۷۸۷۵۸۵

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

مسلما همه ی ما برای کل هفته خودمون برنامه ریزی میکنیم که چیکار کنیم؟ کجا بریم؟ برای همه ما پیش اومده که موقعی که برنامه ریزی واسه رستوران پیش میاد ، جستجو می کنیم تا یکی از رستوران های خوب پایتخت را پیدا کنیم و آخر هفته خودمون را همراه با عزیزانمان آنجا سپری کنیم . رستوران خوب در سطح پایتخت زیاده ولی رستورانی که هم فضای خوب و هم غذاهای خوش طعمی داشته باشه کم است . ما به شما رستورانی را معرفی میکنیم که هم غذاهای لذیذ و خوش طعمی دارد و هم فضایی زیبا با دکوراسیونی متفاوت. کافه رستوران آروما یکی از جاهایی است که هم می توانید غذا سفارش دهید و هم می توانید بعد از ظهری آرامش بخش در کنار دوستانتان با صرف کافه و یا نوشیدنی هیجان انگیز داشته باشید.
کافه رستوران آروما از کافه رستوران های خوش سابقه گاندی جنوبی به شمار می رود که علاوه بر کیفیت و تنوع غذایی از نورپردازی و فضای داخلی منحصر به فردی بهره مند می باشد.
مشتریان این رستوران می توانند در کنار صرف غذاها و نوشیدنی های متنوع از گوش دادن به موسیقی هم لذت ببرند.
کیفیت و تازگی غذاها در کافه رستوران آروما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شما می توانید در منوی این کافه رستوران انواع ساندویچ ها ، پاستاها ، غذاهای خانگی ، شیک ، نوشیدنی های سرد و گرم ، دسر و .. را که میل دارید نوش جان کنید 
کافه رستوران آروما با ظرفیت بیست نفر آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستند. پرسنل کافه رستوران آروما می توانند در فضای بسته ی سالن پذیرای شما باشند.
برای رسیدن به کافه رستوران آروما باید به سمت گاندی جنوبی آمده ، نبش خیابان چهارم ، در مرکز خرید گاندی ، کافه رستوران آروما را پیدا خواهید کرد.