،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

کافه رستوران آروما

گاندی جنوبی ، نبش خیابان چهارم ، مرکز خرید گاندی
تلفن تماس : ۸۸۷۸۷۵۸۵
۱۱ الی ۲۲

درباره کافه رستوران آروما

مسلما همه ی ما برای کل هفته خودمون برنامه ریزی میکنیم که چیکار کنیم؟ کجا بریم؟ برای همه ما پیش اومده که موقعی که برنامه ریزی واسه رستوران پیش میاد ، جستجو می کنیم تا یکی از رستوران های خوب پایتخت را پیدا کنیم و آخر هفته خودمون را همراه با عزیزانمان آنجا سپری کنیم . رستوران خوب در سطح پایتخت زیاده ولی رستورانی که هم فضای خوب و هم غذاهای خوش طعمی داشته باشه کم است . ما به شما رستورانی را معرفی میکنیم که هم غذاهای لذیذ و خوش طعمی دارد و هم فضایی زیبا با دکوراسیونی متفاوت. کافه رستوران آروما یکی از جاهایی است که هم می توانید غذا سفارش دهید و هم می توانید بعد از ظهری آرامش بخش در کنار دوستانتان با صرف کافه و یا نوشیدنی هیجان انگیز داشته باشید.
کافه رستوران آروما از کافه رستوران های خوش سابقه گاندی جنوبی به شمار می رود که علاوه بر کیفیت و تنوع غذایی از نورپردازی و فضای داخلی منحصر به فردی بهره مند می باشد.
مشتریان این رستوران می توانند در کنار صرف غذاها و نوشیدنی های متنوع از گوش دادن به موسیقی هم لذت ببرند.
کیفیت و تازگی غذاها در کافه رستوران آروما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شما می توانید در منوی این کافه رستوران انواع ساندویچ ها ، پاستاها ، غذاهای خانگی ، شیک ، نوشیدنی های سرد و گرم ، دسر و .. را که میل دارید نوش جان کنید 
کافه رستوران آروما با ظرفیت بیست نفر آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستند. پرسنل کافه رستوران آروما می توانند در فضای بسته ی سالن پذیرای شما باشند.
برای رسیدن به کافه رستوران آروما باید به سمت گاندی جنوبی آمده ، نبش خیابان چهارم ، در مرکز خرید گاندی ، کافه رستوران آروما را پیدا خواهید کرد.

 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید