بازیابی کلمه عبور
یا
Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

باشگاه بولینگ پردیس

4.3 امتیاز 3 رأی
سه راه حکیم نظامی- ابتدای خیابان صفه-باشگاه بولینگ پردیس
تلفن تماس : 36256250-36201979
شنبه تا چهارشنبه : 15 الی 19 و پنجشنبه ها: 10 الی 15

درباره باشگاه بولینگ پردیس

بازی بولینگ یک ورزش نشاط آور و سرگرم کننده است که برای ساعتی شما را سرگرم می کند و هیجان انداختن اشیائی به نام میله بیاندازید . بازی بولینگ دست جمعی انجام می شود که هم هیجان و رقابت بازی را زیاد می کند و هم لذت داشتن یک روز به یادماندنی را در کنار عزیزان و دوستانتان را برای شما می سازد .
یکی از باشگاه هایی که این بازی سرگرم کننده را دارد ، باشگاه بولینگ پردیس که دارای ده لاین بازی است که همه از روی استانداردهای محل بازی و نورپردازی کامل و زیبای این باشگاه است .
باشگاه بولینگ پردیس از لحاظ مدرن بودن و کیفیت ساخت و تکنولوژی و لاین هایی که دارد با بقیه باشگاه های بولینگ شهر اصفهان رقابت می کند و از همه آن ها بالاتر است . این باشگاه از نوع اتوماتيک همراه باسيستم امتيازدهی خودکار و دارای مکانيزم توپ برگردان اتوماتيک است که بـا استانـداردهای جهانـی ، مطابـقت دارد.
باشگاه بولینگ پردیس از نظر محوطه سازی و رنگ آمیزی یک مکان تفریحی پرطرفدار برای علاقمندان به این بازی به شمار می آید.
بازی بولینگ در کنار خانواده و یا دوستان را می توانید به عنوان یک برنامه خوب در برنامه هفتگی خود قرار دهید و شادمانی خود را در کنار عزیزانتان چند برابر کنید .

برای رسیدن به باشگاه بولینگ پردیس باید به سمت سه راه حکیم نظامی آمده ، ابتدای خیابان صفه ، باشگاه بولینگ پردیس را خواهید یافت