بازیابی کلمه عبور
یا
Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران سنتی مهدی

قیطریه، میدان کتابی، خیابان نامی، خیابان سلیمانی شرقی، پلاک ۲۱
تلفن تماس : 22696517-22696518
۱۰ صبح الی ۲۳

درباره رستوران سنتی مهدی

اگر هوس یک غذای ایرانی و عالی کرده اید و دوست دارید در رستوران راحت و سنتی غذا میل کنید رستوران سنتی مهدی یک پیشنهاد خوب برای شما است. رستوران سنتی مهدی واقع شده در قیطریه با طراحی سنتی و زیبای خود حس لاکچری و کیفیت بالا را برای شما به ارمغان می آورد.

رستوران سنتی مهدی با آنچه که تا حالا تجربه کرده اید متفاوت است. رستوران سنتی مهدی با تجربه ای مثال زدنی در محیطی آرام و دلپذیر با غذاهای ناب ایرانی و با بهترین کیفیت پذیرایی تخفیفانی های گران قدر در جشن ها و مراسمات آنها می باشد. رستوران سنتی مهدی با موسیقی زنده و با منویی متنوع و کامل از غذاهای خوش طعم ایرانی نامی ماندگار در ذهن شما خواهد بود. همچنین سالاد بار رستوران مهدی با انواع سالاد های خوشمزه از جمله ماست و لبو، زیتون، حموص، تبوله، سالاد شیرازی، سبزی خوردن، سالاد ماکارانی، سالاد فصل، انواع ترشی، سیر ترشی، ماست و برانی، ماست و خیار و.... می تواند اشتهای هر کسی را دو چندان کند.

رستوران سنتی مهدی 120 نفر ظرفیت دارد. حق سرویس ندارد ولی 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده از شما دریافت می کند.این رستوران سنتی با امکاناتی نظیر موسیقی زنده، اینترنت، پارکینگ اختصاصی، برگزاری جشن های گروهی می تواند به راحتی یک شب خاطره انگیز را برای شما بسازد.