بازیابی کلمه عبور
یا
Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

فست فود وین گو

ولیعصر ، بعد از پارک ملت ، روبه روی صدا و سیما ، جنب کوچه طاهری ، مرکز خرید جام جم
تلفن تماس : ۲۴۱۲
۱۱:۱۵ الی ۲۳:۳۰

درباره فست فود وین گو

امروزه فودکورت ها طرفدارهای زیادی پیدا کرده است . چرا که تنوع غذایی در آن بسیار زیاد است و مناسب تمامی ذائفه ها می باشد. همچنین در فودکورت ها می توانید بعد از داشتن یک روز خسته کننده همراه با خرید و گشت و گذار در پاساژ ، احتیاج به خوردن و یا نوشیدن یک غذای خوشمزه و یا نوشیدنی لذیذ است که خستگی را از تن بیرون ببرد .
فودکورت جام جم یا علاالدین هم یکی از این فودکورت هاست که رستوران های ایرانی ، بین المللی ، فست فود ، کافه و ... در آن قرار دارد و تمام سعی خود را کرده تا راحتی و آرامش را برای مشتریان عزیز فراهم نماید.
فست فود وین گو هم یکی از فست فود های فودکورت جام جم است که اولین رستوران تنوری در ایران به حساب می آید. این فست فود کلیه محصولات خود را با استفاده از مواد اولیه تازه و به صورت روزانه تهیه می کند.
فست فود وین گو دارای دیوارهایی به سبک سنتی قدیم است که طراحی فوق العاده ای دارد. این فست فود برای طیف جوان ، جذاب و دوست داشتنی و برای بزرگترها مصداقی از نظم و رفتار مودبانه و مشتری ندارانه است.
غذاهای تنوری فست فود وین گو طرفدارهای زیادی دارد چرا که این روش پخت نسبت به روش های دیگر سالم تر است.
برای رسدن به فست فود وین گو باید به سمت خیابان ولیعصر رفته ، بعد از پارک ملت ، روبه روی صدا و سیما فود کورت جام جم و فست فود وین گو را پیدا خواهید کرد